מסיבת רווקות ורווקים – בכיף!

לברי המזל מבינינו כבר יצא לא אחת לתכנן מסיבת רווקים או מסיבת רווקות, לאח, אחות, חבר או חברה טובים, והניסיון מלמד אותנו שהדבר הכי מסובך הוא להחליט איפה בדיוק לערוך את המסיבה.

כי מבחינת פעילויות האפשרויות הן רבות ונוחות – מנחה מקצועי לערב של פורענות, משחקי חברה משעשעים עם או בלי גוון מיני, מופעים מהסןג האקזוטי, סקסולוגית מסיבת רווקות, מיסטיקנית או סתם ערב עם החברים הקרובים רווי בשתייה.

הכיבוד בכל מסיבת רווקות-רווקים גם הוא פשוט: אלכוהול והרבה ממנו – כמה ארגזים של בירה, כמה בקבוקים של קאווה, ייגרמייסטר, וודקה איכותית, וויסקי מהדיוטי פרי ושלל משקאות מעניינים אחרים שבהם אפשר לערבב.

עם זאת, בחירת מקום למסיבת רווקות או רווקים אינה תמיד החלטה פשוטה –

בבית לא נוח, לא תמיד יש מקום לכולם אם רוצים להזמין את כל העולם ואחותו, צריך לסדר את המקום מראש ולנקות הכל כשהלילה נגמר, והשכנים תמיד נוטים לדפוק על הדלת בדיוק כשאנחנו מתחילים להנות. חוץ מזה, איך מחליטים מי יקבל את הדירה, החתן או הכלה?

אז חושבים על מקום ציבורי יותר, איפשהו בטבע או אפילו בפאב – אבל בחוף הים חשוך, לח וקר, וגם אם מוצאים חוף פרטי ללילה, המדורה וכל החול שמסביב גורמים לכולם להרגיש כמו בתנועת נוער במהלך התיכון. על פאב או מועדון אין מה לדבר בכלל, כי המקום מפוצץ באנשים אחרים, יש יותר מדי רעש והשתייה יקרה מדי.

טוב שיש היום וילות ולופטים שמיועדים במיוחד למסיבות פרטיות שחוגגים בסטייל – מקום מסיבת רווקים מציע לנו: פרטיות, שתיה, בידור, מרחב ושלל אטרקציות שיהפכו את הערב למושלם, הכל בלי שצריך לדאוג לסידורים וניקיונות או אפילו לנעול את הדלת כשאנחנו יוצאים. כל מה שאנחנו צריכים בשביל להעביר לילה בכיף, אז מה הפלא שזה כל כך פופולרי?

מחפשים מקום למסיבת רווקים, רווקות או מסיבות בר מצווה? היכנסו לאתר www.layla-bekef.co.il/ ובואו לגלות מה גם אתם יכולים לעשות בערב שלכם.

כתיבת תגובה