מעוניינים לרהט ולקשט את הבית?


מעוניינים לרהט ולקשט את הבית? בין החומרים הכי מיוחדים הוא הזכוכית – צלולה וחלבית, עדינה או מחוסמת, בחלונות, בשולחנות ובמדפים, בכלי נוי, זה חומר קסום.

חושבים על חלונות ויטראז? קבלו אינפורמציה שימושית על זכוכיות מהמומחים וגם על הדרכים הכי טובות למציאת מוצרי זכוכית.

הזכוכית מהווה חומר מדהים, מלא בתכונות שעושות אותו למאד שימושי – חומרי הגלם נמצאים בטבע בשפע, המוצר המעובד בוהק ואסתטי, עובדת היותו שקוף הופכת אותו לבחירה המתאימה וחלונות, פתחם וחפצים דקורטיביים, עמידותו בטמפרטורות קיצון הופכים אותו לחומר שימושי בתחומי הבניה והעיצוב, ומשום כך חומר ישן זה ממשיך לתפוס חלק גדול יותר בבתים, במקומות העבודה שלנו ובאדריכלות בכלל.

רוצים חלונות הזזה? אתם ממש לא היחידים…

לא משנה אם אתם מחפשים מקלחוני זכוכית מעוצבים במבצע, קונים ריהוט לבית ומחפשים מראות או כלי בית, אם בחרתם להחליף חלונות או רק להחליף זגוגיות, להחליף זגוגית פגומה או להשקיע בפיסול מודרני, אתם צריכים יצרני ויבואני זכוכית.

מספר עצות בתחום שירותי זגגות:

כמו במוצרים אחרים, גם לזכוכית יש מגוון דרגות איכות. הדרך הטובה ביותר לדעת בוודאות שאתם קונים פריט ברמה טובה היא לשאול את המוכר אם יש לו אישור תו תקן.

פערי המחירים ביו חנויות שונות עשויים להיות גדולים, אך גם בזגגות, ממש כמו בביגוד, בשנייה שמתחילים לשווק קולקציה חדשה, יורד משמעותית מחיר הפריטים מהעונה שעברה.

במקרה שחלון נשבר בבית, הקפידו לברר אם יש לכם ביטוח. ביטוח לדירה יכול לכסות אתכם גם מפני שברים ונזקים לחלונות זכוכית, וביטוח רכב במרבית המקרים יכסה בפני חלונות שבורים ומראות צד.

מעוניינים ביותר עצות בנושא? רוצים לדעת הכל על עיצוב זכוכית? היכנסו לאתר www.zegag.co.il/ למידע מעניין ושימושי בנושא הזכוכית.

כתיבת תגובה