מפיק אירועים – כבר לא מותרות

זה פשוט תענוג, האירוע שלך מתקרב והגיע השעה שחייבים לבחור את הספקים שתכליתם ליצור לנו אירוע מיוחד. כשמתכננים אירוע גדול מעוניינים שהכל יהיה פשוט מושלם, ובראש הרשימה – בחירת צוות הפקה לאירוע. עד לא מזמן הפקת אירועים הייתה זמינה רק למי שיש כסף, והרבה, אבל בהווה הזמנת מפיק אירועים הפך לנחלת הכלל. לא צריך יותר ללהטט בין כל ספקי השירותים הדרושים להרמת אירוע, פשוט מעבירים את כל הלחץ לידי מקצוען והולכים לישון בשקט.

חתונה? בר מצווה? ברית? ברכותינו! תמיד יש ציוני דרך משמעותיים שמתחשק לנו לשתף עם כל מי שאנחנו מכירים ומוקירים, וכל אחד מעוניין שהיום המיוחד שלו יהיה האיכותי והזכור ביותר. אבל האין זה מייאש אם אחרי כל הטירוף של הארגונים תפספסו את המטרה שלשמה התכנסתם – רגעי האושר הקטנים והגדולים שיישארו איתכם לנצח מהאירוע.

זו בדיוק הסיבה שבגללה מרבית האנשים מחליטים להטיל את המשימה על ידיהם המנוסות של מפיקים מקצועיים. מפיקי אירועים מוצלחים מוודאים שאתם תהיו בראש שקט ליהנות מהאירוע שלכם. אבל אולי התרומה החשובה ביותר שמביא עמו מפיק מיומן היא הניסיון שצבר מאירועים בעבר. צוות הפקה יודע כבר מי הם אנשי השירות הכי טובים, ובנוסף יודע מה הדברים שאסור לוותר עליהם באירועים מסוג זה. כך יכול צוות שכיר להוציא מסיבה שאין סיכוי שהאורחים ישכחו למשך כל ימי חייהם.

אז כיצד מומלץ לבחור מפיק? ראשית, כמו בכל דבר אחר, הצורה האמינה ביותר היא מהמלצה של אנשים קרובים, מישהו שאתם סומכים עליו, שהייתם באירוע שלו וזכור לכם שנהניתם. דבר מהותי הוא לראות שהמפיק ואתם משדרים על אותו גל. חשוב מאוד לברר מה הוותק של המפיק ובכמה הפקות הוא עבד עד כה, ובררו אם ניתן לראות תיק עבודות. שאלו אם ניתן לבוא ולראות במו עיניכם אירוע שנמצא תחת האחריות של המפיק או חברת ההפקה שבחרתם – השתדלו להבחין לאיך המפיק מתפקד ולרמת היחסים בין המפיק וספקי השירותים.

אז אם מתאים לכם לקרוא עוד על נושא הפקת אירועים חזרו בקרוב ותזכו להזדמנות לקרוא את המאמרים הבאים בנושאים:

אירועים – הפקת חתונההפקת אירועים עסקייםמפיק אירועים. ושיהיה במזל!

כתיבת תגובה