מציאת ספקי חתונה

אחד הדברים המתישים בארגון חתונה הוא החיפוש אחר ספקים לחתונה, אם מדובר בתקליטן, סלון כלות, צלמים, תסרוקות כלה, חופה, אולמות אירועים ועוד ועוד… בכל תחום תוכלו למצוא מאות ספקים, המבחר גדול, כולם ממליצים ולא ממליצים, לא פשוט.

איך בכל זאת תקלו על עצמכם את המלאכה? זה יכול להיות יותר פשוט, חתן כלה בואו לשמוע כמה טיפים.

יועצים? אין טעם לקחת אתכם יותר מדי "יועצים", החבר אומר שהוא יודע לנהל משא ומתן? אבא אוהב להתמקח? לכו לבד, כך תוכלו לבחור את מה שאתם אוהבים ולא אחרים.

קבעו פגישה מראש אצל כל ספק וספק, אל תפתיעו, גם אתם לא אוהבים שמגיעים אליכם הביתה ללא התראה, בפגישת מתואמת מראש תוכלו לקבל יחס אישי והקשבה.

בנוסף, בשיחת הטלפון ספרו מעט על עצמכם, היכן אתם מתחתנים, מהו הסגנון המועדף עליכם ועוד מידע, כך הספק שאיתו אתם נפגשים יוכל להכין את עצמו לקראת הפגישה.

בקשו לקבל הצעת מחיר, רוב נותני השירות לא יסכימו לכן בקשה הערכת מחיר, חבל לבזבז את זמנכם ואת זמנו של הספק אם המחירים אינם עומדים בתקציב שלכם.

נסו לקבל פרטים אודות הספק בפורומים ואתרים אשר מפרסמים חוות דעת, כדאי להגיע מוכנים.

כימיה אישית היא המפתח לבחירת נותני שירות, את היום החשוב של חייכם אתם רוצים לבלות עם נותני שירות מנומסים, אדיבים ומקצועיים.

הגעתם לפגישה? אהבתם את הספק אבל המחיר היה מעט גבוה? שווה לשלם יותר בשביל להרגיש בטוחים, לעיתים חסכון של כסף יכול לגרום לכם לתחושת חרדה "אולי הוא לא מספיק טוב?" "אולי היינו צריכים מישהו אחר?" אתם לא רוצים להעביר כך את ההמתנה לחתונה.

ועוד דבר חשוב: אם אינכם יכולים להגיע, תהיו מנומסים ותתקשרו להודיע!

בואו לשמוע עוד פרטים באתר גן או אולם אירועים www.wllw.co.il

כתיבת תגובה