מציאת מחירון ריצוף 2011


אם גם לכם נמאס להסתכל כל היום על מרצפות השומשום הדהויות שמתחת לרגליכם, הגיע הזמן להחליף!

עד לא מזמן יחסית כמעט כל הדירות בארץ נראו דומה: מרצפות טרצו (שומשום) צהבהבות, חומות או ירוקות, ומשטחי עבודה במטבח מאבן חברון. בשנות השמונים התחילו להיכנס שלל חומרים נוספים הביתה, בעלי תכונות, מראה וכמובן גם מחירים שונים, אפשר איפשרו לכל לקוח לבחור את החומרים התואמים את טעמו ושימושיו.

מבחינת הריצוף, כל אדם יכול להחליט אם לכסות את רצפות הבית במרצפות שיש, אבן מסוגים אחרים, פורצלן, בטון, פרקט עץ או חומר סינתטי, שטיחים או לינוליאום, ואת המשטחים במטבח ובחדר האמבטיה בשיש טבעי, שיש קיסר, וכמובן עץ ונירוסטה. ועם מבחר כה רב, עולות הרבה מאוד שאלות, שבהן כיצד מוצאים ליטוש שיש, או מה ההבדלים בין החומרים השונים?

מעוניינים למצוא עבודות שיש? מעוניינים במידע בנושא שיש אבן קיסר? הנה לפניכם מספר טיפים מועילים שיוכלו לסייע לכם למצוא הכל בקלות:

חומרי ריצוף מכל הסוגים קונים רק ממשווקים מוכרים. כך תדעו שהחומר איכותי ונושא תו תקן.

כאשר רוכשים אבן הקפידו לבקש אחריות ארוכת טווח במקרים כמו שחיקה ופגמים אחרים.

בעת רכישת שיש למטבח או לחדר האמבטיה, הקפידו לברר שהמחיר כולל בנוסף את ההובלה וההתקנה.

חיפוי שיש מתאים בעיקר לחללים סגורים, כיוון ששילוב של לחות, רטיבות ושמש חזקה פוגעות עם הזמן בצבע החומר, גורמות לשחיקה מהירה ולדהייה גם בתוך שנים בודדות.

מרצפים את הבית או החצר? תמיד הקפידו לשמור מספר נאה של המרצפות החדשות למקרי תיקון או למקרה שבו תרצו להרחיב את השטח המרוצף באותו סוג מרצפות.

בזמן החלפת והסרת הריצוף בבית, מומלץ מאוד להחליף את הצינורות בחדשים, גם במקרה שמערכת הצנורות עדיין במצב תקין.

צריכים שיש למטבח? לטיפים נוספים ולקבלת שירות הכנסו לאתר שיש קיסר שם תוכלו לקרוא הכל על תחום הריצוף. בהצלחה!

כתיבת תגובה