מקררים למכירה במחירי מציאה


מה כבר צריך בנאדם? מקום לישון, להתקלח, מישהו לאהוב שיאהב חזרה ואיזו כוס מים קרים.

ארבעים מעלות בצל, סוגרים את הבית ונשארים שם כי האוויר כל כך לוהט, השמש צורבת והזיעה הופכת הכל לדביק. לא ביקשנו הרבה, להיכנס לבית, לפתוח את דלת המקרר ולהוציא משהו קר לשתות. אבל מה ניתן לעשות כאשר המקרר או המקפיא מתקלקלים? כיצד נזמין טכנאי מקררים? האם ניתן לשמור על המקרר מפני תקלות? איזה מקררים מומלצים לקנייה?

שהרי מקרר לא תקין משמעותו בעיה יותר גדולה מאשר מים לא קרים, ותקלה שפוגעת ביכולת קירור המזון שבמקרר פוגעת גם בטריותו, מעודדת התפתחות מחלות ועובשים, יוצרת הרבה ריח רע, ונוסף על כל זה, גם ביזבוז רב של כסף על מוצרים שנזרקים לפח מהר יותר.

צריכים מידע בנושא תיקון מקררים? קבלו טיפה מידע בנושא מקררים ומקפיאים:

לשם שמירה על המכשיר שלכם, הציבו את המכשיר בפינה מוצלת ומבודדת, בריחוק מה מהקיר, והקפידו לא להשאיר את הדלתות פתוחות. וגם, שימרו על הפתחים פנויים למעבר אוויר והשתדלו לא לכוון את המכשיר על עוצמה גבוהה מדי סתם.

צריכים תיקון מקרר? שווה לברר אם המקרר עדיין באחריות היצרן. במקרה שלא, תיאלצו לשלם בין 150-300 ש'ח על ביקור של טכנאי ובנוסף עבור עלות התיקון.

נדרשתם לתקן? הקפידו לבקש אחריות עבור התיקון.

רוצים לקנות מקרר? מכשירים ישראליים ותיקונם כמעט תמיד זולים יותר ממקררים מתוצרת אחרת, זאת בעוד האיכות שלהם לא נופלת מהם. אין תקציב לא מהווה בעיה, תוכלו להתחדש עם מכשיר איכותי ויוקרתי הכולל תוספות כמו למשל בקרת קירור מתקדמת ואפשרויות אחסון גדולות יותר מהמקרר הממוצע.

לפרטים נוספים על מקררים במבצע או כל נושא אחר בתחום זה, הכנסו לאתר www.lebait.co.il/?p=1187. ושיהיה רק נעים!

כתיבת תגובה