משאית הובלות להובלה עצמית

עוברים דירה? יש לכם המון חפצים ואין לכם מושג איך להעביר את הכל?

מעבר דירה זה עסק מורכב. אחרי תקופת חיפושים ארוכה סוף סוף מצאתם את בית החלומות וכעת הגיע הזמן לעבור. מה הדרך הטובה ביותר לבחור משאית הובלות? זו לא בעיה, במידה ועושים הכל בצורה חכמה.

איך בוחרים הובלות תל אביב? לאיזה דברים הכי חשוב להתייחס? קבלו מספר טיפים פשוטים :

– אל תעבירו בעצמכם – אז אולי זה יותר יקר, אבל גם אם אתם בכושר מצוין, זה לא אומר שלא תהיה לכם פריצת דיסק מסחיבת המקרר. ככה תישארו פנויים לניהול ולפיקוח על המעבר עצמו. נוסף על זאת, כאשר מזמינים הובלות בת ים אפשר לרכוש ביטוח תכולה בתעריף זול.

– הכרחי לחתום על חוזה הובלות אשר יכלול את סך כל מחיר ההובלה, הסכם ביטוח ההעברה, זמני ההגעה ופירוט החפצים שיש להעביר. ככה תהיו מכוסים מכל הכייונים, רק לכל מקרה.

– החליטו אם לארוז בעצמכם, או אם הייתם רוצים שהמובילים יטפלו בזה בשבילכם. אם זה לא מפריע לכם לתת למישהו זר להתעסק לכם עם הדברים וכמובן, אם אתם מוכנים לשלם יותר, זו אפשרות ממש טובה. אך מצד שני, אף אחד אחר חוץ מכם לא ייתן לחפציכם את הכבוד הראוי להם…

– מעבר זו הזדמנות נדירה להפטר מחפצים עודפים. נצלו הזדמנות זו להעביר הלאה את הספרים, הרהיטים ומכשירי החשמל שכבר אין בהם שימוש.

– כתבו באופן בולט וברור על הקרטון לאיזה חדר הוא אמור להגיע, כך תקלו על העובדים בפיזור הקרטונים ברחבי הדירה וכמובן, גם על עצמכם במהלך הפריקה.

מעבר דירה הוא תמיד פתיחת דף חדש, ועל כן מומלץ להתחיל אותו ברגל ימין. אז אם אתם מעוניינים לקרוא עוד בנושא הובלות כפר סבא, חזרו בהקדם כדי לקרוא את הטקסטים הבאים על הובלות תל אביב .תודה רבה!

כתיבת תגובה