מתארגנים למעבר דירה

מחפשים שירותי הובלות? אחרי שנים של המתנה החלתם לעבור לדירה חדשה ומרווחת? תחום ההובלות מציע לכם מאות בעלי מקצוע, על מנת להקל עליכם את המלאכה אנחנו שמחים להציג לכם חמש טיפים נהדרים עבור הובלות דירה:

סיכום חוזה

לאחר שסיכמתם את כל הפרטים- מספר הפריטים שדורשים העברה, תאריך ושעת ההובלה, וסכום התשלום הכולל, חיתמו את העסקה בחוזה כתוב. כך, במידה ויעלו בעיות בהמשך, תהיו סמוכים ובטוחים שאתם מוגנים במסגרת החוק.

הצעת מדויקת

נסו לפרט כמה שיותר בנוגע לסוגי ומספר החפצים שדורשים העברה, האם יש או אין מעלית, דרכי גישה למשאית, המבנה שממנו אוספים את הפריטים והיעד שאליו מעבירים אותם וכמובן, לגבי תאריך המעבר. כך תוכלו לקבל הצעת מחיר מדויקת ככל האפשר ולא יצוצו הפתעות מאוחר יותר.

הובלה בטוחה

הובלה בטוחה זה דבר חשוב מאוד לכן בדקו אם המוביל שברשותו ביטוח הובלות, בקשו לדעת עד איזה סכום הוא מבוטח ובקשו לראות תעודה, אל תתפשרו ואל תסכימו להוביל את תכולת הדירה ללא ביטוח, תאונות קורות וכדאי לדעת שכל הציוד והרכוש שלכם במבוטח. חפשו חברות הובלה המציעה ביטוח בתוקף.

הובלה נגישה

בדקו את דרכי הגישה, אם מדובר בריהוט גדול אולי לא יהיה ניתן להוציא אותו דרך הדלת/ מעלית/ מדרגות, במקרה כזה ייתכן ויהיה צורך במנוף. אם אינכם בטוחים, כדאי להזמין את המוביל לפני קבלת הצעת המחיר.

הובלה עם מנוף

הובלה עם מנוף היא הובלה שבה מעבירים פריטים שלא מומלץ או שאין אפשרות להעביר בצורה קונבנציונלית. לרוב מדובר בפריטים גדולים וכבדים ביותר שלא עוברים מבעד לדלת או בחדר מדרגות צר, ואינם ניתנים לפירוק והרכבה מחדש. במקרים שכאלה, מחברים את החפץ מנוף איתן וגבוה, מניפים אותו לגובה הדירה, ומכניסים אותו דרך החלון או המרפסת, לא חברה מספקת את השירות, כדאי למצוא מובילים המתמחים בכך.

הצעות ומחירים

אל תתפתו להצעות מחיר זולות במיוחד. הובלה ממוצעת עולה בסביבות 1000-2000 ₪, תלוי במספר החפצים שדורשים העברה, הצורך בפירוק והרכבה ומידת קושי העבודה.

עוד באתר www.moveon.co.il

כתיבת תגובה