מתי והיכן מתחתנים 2011


בחיינו יש רק כמה אירועים משמעותיים שזוכים לחגיגה גדולה של ממש – ברית מילה וחגיגת בריתה לבת, בר מצווה ובת מצווה לנערים ונערות, חתונה כמובן, וברי המזל גם מגיעים לחגוג 50 ו-60 שנות נישואין – איך בוחרים את המקום הכי מתאים לימים החשובים האלה? מחפשים מקום לערוך בו חתונה? על מה תצטרכו לדאוג לברר ולאילו פרטים אסור שלא להתייחס בכובד ראש כאשר יהיה עליכם לבחור גן אירועים לאירוע החשוב שלכם?

ראשית, לכו לראות את המקום לשם התרשמות – התאורה, הקירות, הנוחות והמרחב שהמקום נותן. שאלו את עצמכם, האם יש חצר במקום? האם יש זרימת אוויר טובה במקום? האם מידת הניקיון לרוחכם? כל זאת מומלץ לעשות במהלך אירוע כדי לראות אותו בפעולה, אבל חשוב לזכור שייתכן ובעלי השמחה לקחו מגוון דברים שהמקום לא כולל.

בקשו שיציגו בפניכם רישיון עסק בתוקף ו-וודאו שהמקום עומד בתנאי הבטיחות, מבחינת מספר יציאות חרום וסימונן, צינורות כיבוי אש תקינים ונגישים, נגישות לצוותי חילוץ, ושאין שם שום מפגע מסוג מערכות חשמל חשופות, נזילות מים וכדומה.

מראש שאלו עבור מה אתם משלמים. המקום זול? הוא עשוי להעלים שרותים בסיסיים ביותר, שתידרשו להוסיף לסכום ההתחלתי.

הרבה גני אירועים מציעים חבילות ללקוחותיהם שכוללות צלם, DJ ואפילו שירות של עיצוב אירועים. זה יכול לקצץ בהוצאה בצורה משמעותית, אך שאלו מראש בנוסף גם עם ספקים חיצוניים האם הבחירה באמת טובה והאם צוות המקום באמת מומלץ.

ישנם מקומות אשר מגבילים את האירועים בשעה שבה מסיימים. בידקו עד איזו שעה אפשר להמשיך, שלא תצטרכו לסלק את המשפחה שלכם הביתה כבר באחת עשרה.

חייבים גן אירועים במרכז? לא מפסיקים לחשוב על גן אירועים בשרון? בחירת אולם אירועים אינה דבר של מה בכך, אך אם, כמו ברוב המקרים, זו ההוצאה המשמעותית ביותר, לכן חשוב להקפיד ולברר שאתם צפויים לקבל לא פחות מהכי טוב שיש ואת כל הדברים עבורם. אתם משלמים אז שימו לב לכל פרט והשתדלו לוודא הכל, כי להיות קצת מעצבנים תמיד עדיף על פני כל מיני גילויים מאוחרים מדי שמביאים לאכזבה.

לקריאה נוספת בנושא גן אירועים בדרום, היכנסו לאתר גן אירועים בשפלה ותעברו את ארגון האירוע שלכם בצורה שפויה.

כתיבת תגובה