מתי לאחרונה נגעתם בגינה שלכם?


מתי לאחרונה נגעתם בגינה שלכם? מתישהו בגיל 40-50, ולעתים גם קצת קודם לכן, המון אנשים מגיעים לשלב בחיים בו כל מה שהם רוצים לעשות זה להירגע על כורסה נוחה ולהביט בסיפוק על הישגיהם – לחלק מדובר בסיפוק מהעבודה, עבור חלק מדובר בהנאה ממשפחה אהובה ואוהבת, ובשביל אחרים הכוונה היא להנאה מהבית, בעדיפות גדולה לבית עם גינה ירוקה.

ואומנם, לא פשוט למצוא דבר יותר יפה ומרגיע משטח פרטי עם גינה רעננה ומטופחת; מקום שאפשר לשבת בו לקפה של בוקר, לארח את המשפחה לארוחה, מקום לשחק בו עם הכלב, או לגדל צמחי נוי ופירות. מחפשים משתלות?

לרוב אין לנו את הפנאי והסבלנות לעשות יותר מכיסוח הדשא, ולכן רוב האנשים מעדיפים לקחת גנן מקצועי לביצוע העבודה. כיצד? להלן כמה טיפים לבחירת פרח בר:

– האם אינכם בטוחים את מי לשכור לטובת סידור הגינה? קשה להתחרות עם המלצה טובה. שאלו שכן או חבר מי אחראי לגינה שלהם. אדם ששמח עם עבודתו של הגנן ישמח להמליץ לכם.

– בחרו בבעל מקצוע שיכול להגיע ביום ושעה קבועים, כך שתוכלו להיות בטוחים שהגינה זוכה לטיפול טוב, קבוע ומתמשך.

– העדיפו לשכור בעלי מקצוע אשר עוסקים בכל הצדדים של עבודת הגינון ולא רק בחלק מהם, כולל: נטיעת עצים, טיפול בעשבים, גיזום ענפים סוררים, עיצוב ותכנון נוף, התאמת צמחייה ותכנון השקייה.

– ואומנם תמיד פשוט יותר לקחת אין כמעט תחליף לקורת הרוח שמסב לנו טיפוח הגינה בעצמנו. במידה ותקדישו למרחב הזה מעט זמן כל סוף שבוע – כך גם תחסכו וגם תהנו.

מחפשים עוד טיפים בתחום משתלות עצי פרי? בואו לאתר www.al-haderech.co.il/ בו תוכלו למצוא את כל הטיפים, כל בעלי המקצוע וכל המוצרים הטובים ביותר. תהנו!

כתיבת תגובה