נזילות ברזים ועוד

איך מזמינים אינסטלטור ולמה דווקא אנחנו צריכים אותו בשבתות וחגים? כן, בעיות אינסטלציה צצות לנו תמיד בזמן לא צפוי אבל למען האמת מתי זה זמן צפוי לסתימה בשירותים? אז לפני שאתם מרימים את הטלפון ורגע לפני שאתם פותחים את הארנק הנה כמה עצות להזמנת אינסטלטור מקצועי ואמין.

לפעמים שיש נזילה בבית או סתימה באמבטיה אנחנו מיד מתרגזים אבל ברגע שמתחילים לחפש אינסטלטור זמין העצבים ממשיכים לעלות, כן לא פשוט לאתר אינסטלטור זמין, אמין וגם במחיר טוב, דווקא ברגעי לחץ אנחנו נאצלים לשלם יותר לכן הטיפ החשוב ביותר הוא לא לשדר דחיפות מיותרת, כך תשלמו פחות, גם אם ייקח לכם עוד חמש דקות למצוא אינסטלטור.

גם אם יש לכם זמן לחפש אינסטלטור וגם אם לא בדקו באינטרנט, זה לא לוקח יותר ממספר דקות, אפילו תוכלו לקורא חוות דעת על בעלי המקצוע אם תקישו את שמם בגוגל, זה קל ופשוט.

אם אתם נמנים על ארבעת האזרחים במדינה שאין להם אינטרנט ואם אתם לא חובבי הרשת כדאי לכם לשאול את השכנים, אולי אחד מהם בדיוק הזמין אינסטלטור בשבוע באחרון? כך תוכלו לקבל חוות דעת ממקור ראשון.

זוכרים שפעם היה נהוג לחפש בעלי מקצוע דרך מדריכי חינם שמחולקים לבתים? אז גם היום אפשר להיעזר בהם ואפילו לבדוק אולי על המקרר יש מגנט ישן שהושאר לכם בזמנו על דלת הבית? עוד דרך מהירה למצוא אינסטלטור.

עכשיו שאתם מרימים את הטלפון חשוב לבדוק שני דברים: הראשון הוא שבעל המקצוע מומחה בסוג הבעיה, למשל אם אתם צריכים איתור נזילות כדאי להזמין מראש אינסטלטור עם מכשור מתאים לגילוי נזילות, אחרת התיקון יארך שעות ולא בטוח שיתבצע על הצד הטוב ביותר.

הדבר השני הוא לקבל הצעות מחיר, יש תעריף לביקור ויש תעריף לתיקון, אם בעלי המקצוע מתעקשים שלא לתת מחיר לפני שהם רואים את הבעיה בקשו לפחות הערכה, ככה לא יתפסו אתכם בשעת לכם ויגבו מכם תשלום חריג.

והטיפ האחרון: הייתם מרוצים מבעל המקצוע? שמרו את פרטיו לפעם הבאה, בעיות אינסטלציה צצות לעיתים קרובות.

בהצלחה!

המלצות נוספות באתר www.inss.co.il

כתיבת תגובה