ניפוח זכוכית – אמנות יפה לבית.


מחפשים פריטי נוי? אחד מתוצרי הטבע האהובים ביותר על האדם הוא זכוכית – כהה או בהירה, יצוקה או מנופחת, במסגרת החלונות, בריהוט, בכלי בית ותכשיטים, זכוכית נמצאת בכל מקום.

צריכים למצוא ניפוח זכוכית? לפניכם פרטים שימושיים על החומר הזה ממקור ראשון וגם על הדרכים הטובות ביותר לאיתור זגגים ומוצרי זכוכית.

כולם מסכימים, זכוכית זה דבר יפה, ולו תכונות שהופכות אותו לפרקטי מאד – חומר הגלם נמצא בשפע בטבע, עיבודו בוהק ואסתטי, מידת שקיפותו הופכת את הזכוכית לבחירה הברורה לחלונות וחפצי נוי, עמידותו בטמפרטורות קיצון מקלים על שימושו הרב בתחומי העיצוב והבניה, ואכן החומר הזה מוצא לעצמו חלק גדול יותר בדירותינו, במשרדינו ובארכיטקטורה בכלל.

צריכים דלתות זכוכית? לא חסרות סיבות…

בין אם אתם מעוניינים למצוא מקלחוני זכוכית מעוצבים במחירים שווים, רוצים לרהט את הדירה ואתם בחיפוש אחרי חפצי נוי, אם אתם מעוניינים להחליף את כל החלונות או לתקן את הישנים, להחליף מראה שבורה או לשפץ את המשרד, אתם חייבים משווקי זכוכית.

להלן כמה עצות בקטגוריית זגגות:

שלא בשונה ממוצרים אחרים, לזכוכית ישנן דרגות איכות משתנות. הדרך הבטוחה ביותר לברר שבחרתם חפץ ברמה גבוהה היא לשאול את המוכר אם זה בא עם תעודת תו תקן.

ההבדלים במחירים בין המשווקים הם לפעמים גדולים, אולם גם בזכוכית, ממש כמו באופנה, בשנייה שיוצא קטלוג חדש, יורדים משמעותית מחירי המוצרים מהעונות הקודמות.

במקרה שנשבר חלון של הבית או הרכב, בררו אם יש לכם ביטוח שמשות. ביטוח לדירה לרוב מכסה אתכם גם מפני שבר ונזק לויטרינות וחלונות זכוכית, וביטוח מקיף לרכב במרבית המקרים מכסה בפני חלונות ומראות.

מעוניינים למצוא עוד מידע בתחום? מתעניינים בנושא פסיפס זכוכית? בקרו באתר www.zegag.co.il/ לכל המידע הכי מעניין בתחום הזכוכית.

כתיבת תגובה