נישות גבס ועיצוב

לעיתים רחוקות {או קרובות} אנחנו אוהבים לשפץ ולשנות את הבית, זה יכול להיות שיפוץ קטן, חדר אחד או שיפוץ גדול של הבית, העבודות הנפוצות ביותר בבתים חדשים וישנים הם עבודות גבס, ללא ספק מדובר הטרנד החדש של שנות האלפיים- הישראלים גילו את הגבס ובגדול: מזנוני גבס, מחיצות, נישות, קירות גבס למסכי פלאזמה ו- LCD ועוד ועוד

איך מתחילים וכייצד בוחרים קבלן גבס מקצועי? הנה מספר טיפים:

דבר ראשון החליטו מה בדיוק אתם מעוניינים לעשות, יש פער גדול בין הרעיון לבין הביצוע, לעיתים שיפוץ קטן הולך ומתארך והופך להיות שיפוץ בכל הבית, החליטו מה אתם רוצים לשפץ והיכן בבית.

בשלב הבא יש צורך לאתר בעלי מקצוע, חשוב מאוד לבחור קבלני גבס המומחים בתחום! כולם יגידו לכם שהם "מומחים" אבל אל תתפשרו, הגבס הוא חומר קל לעבודה אך בלי מקצועיות וניסיון תקבלו תוצאה מאכזבת וגם תשלמו כסף רב.

בקשו לראות מבעלי המקצוע דוגמאות של עבודות, עיצוב גבס זאת עבודה לרציניים בלבד, אם אתם מעוניינים לעשות בבית מזנון גבס בקשו לראות מזנונים שהקבלן עשה בעבר, אותו הדבר לגבי שאר העבודות, לא רק שתוכלו להתרשם מעבודות של הקבלן, אתם גם יכולים לקבל רעיונות לעיצוב.

בקשו הצעות מחיר ממספר קבלנים, בקשו שכל הצעת מחיר תהיה מפורטות וכוללת חומרים, עבודה ולוח זמנים, חשוב לציין את כל החומרים מכיוון שבעבדות רבות יש לבצע עבודות השלמה כמו חשמל או צנרת וגם לרכוש מוצרים משלימים כמו נורות מיוחדות, הצעת מחיר מסודרת מעידה על מקצועיות של הקבלן המבצע.

בשום פנים ואופן אל תשכרו בעל מקצוע על סמך הצעת מחיר בעל פה, לפני כל תחילת עבודה סכמו את כל הפרטים ורשמו אותם בהסכם מסודר בו יפורטו גם תנאי התשלום.

גם בעבודות גדולות וגם בקטנות יש חשיבות רבה ללוח הזמנים, לא נעים לחיות בבית בו מתבצעים שיפוצים, במיוחד אם יש לכם ילדים קטנים בבית, לפעמים עדיך לנהל משא ומתן עיקש על סיום הפרויקט מאשר על המחיר, קחו זאת בחשבון בעת בחירת קבלן גבס.

אז עם קצת סבלנות והמון מחשבה תוכלו ליהנות משיפוץ מהיר, יעיל ומשתלם, ואחרי כל זאת נותר לנו לאחל לכם רק בהצלחה.

עוד על גבס והצעות מחיר ניתן למצוא באתר www.gvess.co.il

כתיבת תגובה