סידורי פרחים וגינון


קשה להתחרות עם ההרגשה שנותן לנו פארק ירוק ורחב ידיים, אך כמו כל מקום ציבורי, תמיד נמצאים שם אנשים אחרים, בעלים המטיילים עם הכלבים שלהם ומלכלכים את המרחב, או ילדים שבוחרים לשחק ולהרעיש בדיוק בפינה שבה בחרנו לשבת כדי לקרוא ספר או עיתון. למה שלא תיצרו לעצמכם פארק פרטי קטן בחצר הבית עם גינה מטופחת ומלאה בצמחיה?

מתישהו בגיל 40-50 הרבה אנשים מוצאים את עצמם בנקודה בחיים שבה הם פשוט רוצים קצת לשבת, להירגע וליהנות מההישגים אליהם הגיעו עד כה – במקרה של אנשים מסויימים זה סיפוק ממקומם בעבודה, בשביל חלק מהאנשים מדובר במשפחה גדולה, ובחלק מהמקרים הדבר שמסב להם אושר הוא ביתם הפרטי שרכשו במיטב כספם, בעדיפות לבית עם גינה ירוקה.

ואומנם, לא בטוח שתצליחו למצוא משהו יפה יותר מגינת ירק מטופלת; מקום שאפשר לשבת בו ולהתעורר עם כוס קפה, לארח את החברים, מקום לשחק בו עם הילדים והנכדים, או לגדל תוצרת ביתית. אולם לא תמיד יש לנו את הפנאי המספיק להתחיל ולהתעסק בגינה, ולכן המון אנשים מעדיפים לקחת צוות גינון לטיפול בגינה.

איך בוחרים את האדם הטוב ביותר לעבודה? להלן כמה עצות לבחירת גנן:

– האם אינכם בטוחים מי לקחת עבור שירות גינון? אין כמו המלצה טובה. בררו עם שכנים בעלי גינה מי האדם שמטפל בגינה שלהם. מי שמרוצה מהגנן שלו ימליץ לכם עליו בשמחה.

– בקשו לתאם יום ושעה קבועים להגעת הגנן או הצוות, באופן זה תוכלו לדעת בוודאות שהגינה שלכם זוכה לטיפול טוב וסדיר.

– כדאי לשכור בעל מקצוע שמטפל בכל מה שקשור לעבודת הגינון ולא רק בחלק: שתילה וזריעה, טיפול בעשבים, גיזום תקופתי, תכנון נוף, יעוץ בנוגע לסוגי הצמחיה המתאימים.

– ואמנם קל יותר לשכור גננים, אין כמעט תחליף לנחת הרוח שמסב לנו טיפול עצמאי בגינה. במידה ותקדישו לחצר שלכם כמה שעות מדי שבוע או שבועיים – כך תוכלו לחסוך לא מעט כסף, וגם להנות הרבה על הדרך.

מתאים לכם למצוא משלוחי פרחים? בקרו גם באתרים בתחום חנות פרחים ו-סידורי פרחים. תהנו!

כתיבת תגובה