ספוגית הפלא לניקוי

בשנים האחרונות ניתן להשיג כמעט בכל חנות, סניפי רשת או מרכז קניות את ספוגית הפלא, כרית ספוג לבנה המיועדת לניקוי ללא כל חומרים כימיים.

רבים אינם מתייחסים למוצר זה בכבוד הראוי לו, ואינם מודעים ליכולות המיוחדות של ספוגית הפלא בניקוי מעמיק, כאשר משתמשים בה בצורה הנכונה ובמקומות המתאימים. ספוגית הפלא יוצרה במקור בתור חומר בידוד מוקצף קל לעבודה וזול יחסית. באופן מפתיע למדי הסתבר שלחומר בידוד זה ישנן תכונות ניקוי יחודיות המאפשרות שימוש בניקוי משטחים ללא כימיקלים או סבונים.
אנשים רבים משוכנעים שבספוגית הפלא יש חומרים שונים אשר נותנים את אפקט הניקוי, אולם הדבר אינו נכון. כרית הפלא פועלת בשיטה פשוטה וביעילות רבה מאוד במידה ומשתמשים בה נכון

מה הסוד של ספוגית הפלא?
ספוגית הפלא פועלת בצורה הפשוטה ביותר האפשרית, היא מסירה שכבה עליונה דקה במיוחד מכל משטח, כמעין נייר זכוכית עדין מאוד, עד רמת חלקיקי החומר עצמו. מבנה הספוג תופס את הלכלוך הבולט מפני השטח ומושך אותו החוצה מהחומר אותו מנקים. , אין צורך לעבוד שעה ארוכה. לא תתקבל תוצאה טובה יותר עם חומר ניקוי מכל סוג. מיברז פשוטים מספיקים בהחלט. אין להרטיב יותר מדי, צריך שהספוג יחזיק את המים והם לא ינזלו ממנו לכל הכיוונים.
כעת חובה לבדוק את השפעת הספוג על גבי החומר אותו מתכוונים לנקות. לעתים יהיו משטחים מבריקים, מצופים או מחומרים שונים אשר ספוג הפלא עשוי להסיר מהם שכבה עדינה של הברקה או צבע, ולכן אסור להשתמש בספוג הפלא ללא בדיקה מקדימה זו! הורים – השגיחו על הילדים.

הוראות :
לניקוי נכון יש לעבור על המשטח המלוכלך בצורה עדינה. אין צורך לשפשף אותו בכוח. אם מעבר אחד או שניים של ספוג הפלא לא מנקה את המשטח כנראה שהוא אינו מתאים לניקוי חומר זה.
מיד לאחר העברת ספוג הפלא על גבי המשטח המנוקה, יש לנגב את המשטח עם נייר מגבת או סמרטוט נקי.
הספוג צובר לכלוך במהירות רבה למדי, ויש לשטוף אותו תחת זרם מים. כדאי לנסות ולהמנע מלסחוט אותו ככל האפשר. תוך מספר סחיטות הוא מאבד מצורתו וההשפעה הקסומה פגה..
למרות שהספוג מתבלה במהירות רבה יחסית, השטח אותו ניתן לנקות איתו הינו גדול במיוחד, כאשר העבודה המושקעת היא מינימלית ובזמן קצר משמעותית מכל צורת ניקוי אחרת.

מה מתאים לניקוי עם כרית הפלא?
כרית הפלא מנקה היטב ובמהירות משטחים חלקים מבריקים אשר שנים לא הצליחו לנקות אותם. למשל: משטחי פורמיקה, מקלות גולף, מקלדת מחשב, משטחי פלסטיק, סימני תה על כוסות חרסינה, כל חפץ העשוי מפלסטיק, רצפת שיש שהשחירה במשך השנים, שקעים חשמליים ועשרות משטחים, חומרים ומוצרים שונים.
כרית הפלא מנקה בצורה סבירה משטחים מחוספסים, טושים על גבי קירות ולכלוך שומני בולט (מכיוון שמוריד שכבה שכבה)
לסיכום:
ספוג הפלא או כרית הפלא הינו מוצר יחודי המאפשר ניקוי מהיר, מעמיק ופשוט למגוון משטחים. הוא אינו מתאים למשטחים אחרים, ולכן מהווה מוצר משלים לנקיון הבית וסביבתו, כאשר טומן בחובו יתרון גדול מאודמניעת זיהום הסביבה בכימיקלים, חסכון כספי בהוצאה על חומרי ניקוי ו..כיף בתהליך הנקיון הממכר.

ישנה תגובה אחת על “ספוגית הפלא לניקוי

כתיבת תגובה