עבודה באירופה הקלאסית

עבודה באירופה הקלאסית היא חוויה בלתי נשכחת, שמאפשרת לגלות את האוצרות התרבותיים הרבים ששמורים באירופה ואת פינות החמד הקלאסיות שלה, בתוספת למשכורות גבוהות שמשולמות באחד המטבעות החזקים בעולם – היורו. אין ספק שאירופה היא היבשת שמופקדת על כל מה שקשור בתרבות המערבית ועל חלק גדול מאוצרות המזרח והעולם הקדום וגם בלי להיכנס למוזיאונים הרחובות באירופה הקלאסית מספרים סיפורים מרגשים על מלחמות, כיבושים, סגנונות אמנותיים ואדריכליים והיסטוריה עשירה. מחפשי עבודה באירופה יהנו לא רק מחיי תרבות עשירים ושפע עיסוקים ואטרקציות לזמן הפנוי, אלא גם מחיי לילה סוערים והזדמנות לפגוש אנשים מכל העולם, ולגלות את התרבויות שהביאו את הקידמה לעולם, ביחד עם לא מעט צרות. לפניכם עוד מידע על עבודה באירופה הקלאסית.

 

עבודה באירופה הקלאסית – מוזיאונים

בניגוד למזרח אירופה, שהייתה שרויה תחת שלטון הקומוניזם שנים רבות, אירופה הקלאסית או מערב אירופה התפתחה מאז המהפיכה התעשייתית בקצב מואץ והובילה את העולם כולו אחריה. עבודה באירופה הקלאסית נותנת הזדמנות להכיר את התרבות הזו וגם הצצה לאחד הדברים שאירופה חזקה בהם – אמנות קלאסית, שאותה אפשר לראות במוזיאונים הרבים שבערים הגדולות. היצירות הגדולות בעולם שמורות באירופה הקלאסית – אוספים עתיקים של המזרח הקדום וארמונות שלמים שהובאו מבבל, אשור ומצרים, ספריות מלאות כתבים עתיקים, אמנות אירופאיות מימי הביניים, הרנסאנס, הבארוק ותקופות מאוחרות יותר – עבודה באירופה הקלאסית תמלא לכם את כל פערי הידע במה שקשור לתרבות ואמנות. במהלך העבודה תוכלו לבקר במוזיאונים ובגלריות, לעשות גיחות סופ"ש ליעדים קרובים ובסוף העבודה תוכלו לטייל לערים ומדינות אירופאיות אחרות ולהשלים את החוויה.

 

האיחוד האירופאי והשפעתו על עבודה באירופה הקלאסית

האיחוד האירופי הביא איתו הרבה מאוד הזדמנויות עבודה באירופה הקלאסית, שרוב המדינות בה חברות באיחוד ומשחקות תפקיד מרכזי ומוביל בו. ראשית כל בעלי הדרכונים הזרים בישראל יכולים ליהנות מעבודה חופשית ללא מגבלות וללא סידורים בירוקרטיים ארוכים, בכל יתר המדינות – למשל מי שיש לו אזרחות בלגית יכול לעבוד בצרפת, גרמניה ואנגליה וכך הלאה. גם מי שלא מחזיק דרכון של מדינה אירופאית כלשהי יכול להוציא אשרת עבודה למדינה בה תתבצע העבודה, ולאחר מכן להמשיך לטיול בכל אירופה הקלאסית מבלי שיידרש להוציא אזרות כניסה לכל מדינה – הכניסה לכל מדינות האיחוד אפשרית אוטומטית, לתקופה של 90 יום. הגבולות הפתוחים והזדמנויות התעסוקה הרבות הופכות את החוויה של עבודה באירופה הקלאסית לנוחה ורווחית מאוד, ואין ספק שמדובר באחד היעדים הטובים לעבודה בחו"ל.

 

עבודה באירופה הקלאסית ואטרקציות אחרות

עבודה באירופה הקלאסית היא לא רק תרבות ומוזיאונים וטיולים רחוקים לפיקניקים פסטורליים בכפר – חלק גדול מהאטרקציות הן עירוניות לגמרי – בתי קפה, מסעדות ותרבות בילוי עשירה ומפותחת שממלאת את השעות שאחרי העבודה בהרבה עניין, חוויות וכיף. בניגוד למקובל במדינות כמו ארה"ב, באירופה הקלאסית לא רק שיש שפע כלכלי ותרבותי, יש גם הרגלי בילוי שנמשכים עד מאוחר בלילה ומקומות שפתוחים ממש עד אור הבוקר. מי שמגיע מישראל זוכה לחוויה מעשירה ומרתקת, לחיי חברה עשירים ופעילויות צפופות בשעות הפנאי, שלא משאירות רגע אחד להתגעגע הביתה. ביחד עם הרווחים הגבוהים שמאפשר היורו (או הארו), האפשרות להסתדר עם אנגלית בכל מקום כמעט ורמת החיים הגבוהה, אלו הם יתרונות מובהקים שמציעה עבודה באירופה הקלאסית.