עבודה באנגליה ובילויים

עבודה באנגליה נותנת הזדמנות נהדרת לצאת, לבלות ולהתפרק. שעות העבודה, הלחץ של השבועות הראשונים, הגעגועים הביתה שמתחלפים מהר מאוד בשיגרה וגם הסקרנות הטבעית – כל אלה גורמים לכל עובד ועובדת באנגליה לנצל את הזמן הפנוי לבילויים. ימי החופש לרוב מנוצלים לטיולים ארוכים יותר, לשיטוטים בעיר ומחוצה לה ולשופינג, בעוד שעות הערב מוקדשות לבילויים ליליים כמיטב המסורת: ברים, פאבים ומועדונים. בין אם בלידס, לונדון, מנצ'סטר, ליברפול, נוטינגהם, אוקספורד או כל עיר אחרת, מגוון האפשרויות למי שמעביר עבודה באנגליה הוא רחב ופוטנציאל הבילויים גדול – בכל אחת מערי אנגליה יש פאבים שכונתיים שמארחים בקביעות את אנשי השכונה אחרי העבודה, ברים טרנדיים ומושקעים במרכזי הערים ובשכונות האופנתיות ומועדונים שמיועדים לכל קהל המבלים. אחרי כל יום עבודה מגיע הערב, ובו אפשר ליהנות בלי חשבון מתקופת עבודה באנגליה.

 

עבודה באנגליה – בילויים בלונדון

לונדון היא העיר הכי מתויירת, אבל לא בהכרח זו שיש בה הכי הרבה הצעות עבודה באנגליה. ובכל זאת, בתור הבירה הרשמית והלא רשמית, רשימת מקומות הבילוי בה היא אינסופית. הרבה מהמקומות ה'נחשבים' יותר ממוקמים בסוהו, באזור איסט-אנד וב-covent garden אבל גם ביתר האזורים לא חסרים ברים שכונתיים שבהם אפשר לסיים כל יום עבודה באנגליה ולהפוך ללקוחות קבועים ואהובים, פאבים שמגישים כל משקה בכל אווירה או מועדונים שבהם אפשר להשתולל עד אור הבוקר או עד השעה שנגמרות הרכבות התחתיות. כיוון שכמעט בכל מדריך עבודה באנגליה אפשר למצוא המלצות על עשרות מקומות, וכאן היריעה קצרה, נסתפק בניים-דרופינג לא מפורט למקומות מומלצים: אקה, בר בשם zoo, גילגמש, הכלב והברווז, lamb&flag, ה-herbal, האקווריום, הפבריק וכמובן ה-ministry of sound המיתולוגי. בכל אחד ההנאה מובטחת.

 

עבודה באנגליה – לידס ומועדונים

את המקום השני אחרי לונדון בכל מה שקשור לסצינת חיי הלילה, תופסת העיר לידס. מי שהתברך במקום עבודה באנגליה שממוקם בעיר הזו יכול להתגאות במזל הטוב שנפל בחלקו, גם אם כל עבודתו מסתכמת בלשטוף כלים או להדביק מודעות ולחלק פליירים. המרכז לשבע האמנויות הוא מין מרכז בילוי אלטרנטיבי, שממוקם בככר פטר מספר 6 ובו אפשר למצוא בר משקאות, סרטים, תערוכות והופעות. הקלאב מישן מתאים למי שמחפש לרקוד בסוף שבוע עבודה באנגליה ואוהב לגוון בצלילים, ובמינט אפשר למצוא ליין מסיבות קבוע ומקפיץ. הנורמנ'ס בר וה-reform שניהם ברים מומלצים, בראשון אפשר גם לאכול סושי ונודלס. מי שמחפש חוויות שיוציאו אותו משגרת עבודה באנגליה ימצא ב-original oak בירות זולות ומופעי סטנד אפ – אבל צריך להבין אנגלית ולהתחבר להומור האנגלי כדי להבין מה מצחיק.

 

עבודה באנגליה במנצ'סטר

עבודה באנגליה מתבצעת הרבה פעמים באזור מנצ'סטר, שנחשבת אחת הערים המתפתחות והמשגשגות וכך גם חיי הלילה שלה. מי שמחפש מועדונים וברים גאים או אוהב ליינים של מסיבות גייז – אזור הגיי וילג' מרוכז סביב רחוב canal ובו אפשר למצוא עשרות ברים ומועדונים. בשכונת קאסלפילד ממוקמים כמה מקומות בילוי נעימים במיוחד, כמו הדיוקס 92 שהוא בר מומלץ עם תפריט אוכל קליל ונחמד. עוד ברים שקשה לפספס אם שוהים למטרות עבודה באנגליה בעיר מנצ'סטר הם המוג'ו, הטרייבקה, הרבולושן – כל אחד מהם מציע אטרקציות משלו ואווירה קצת שונה. בכל מה שקשור למועדונים בעיר, לא כדאי לפסוח על הונוס לחובבי ההאוס והטכנו, ולבדוק את ה-satan’s hollow, במיוחד אם אתם אוהבים הבי-מטאל ורוק כבד. את יתר המקומות הטובים תמצאו בודאי בעצמכם, אחרי חודש-חודשיים של עבודה באנגליה.