עבודה בברצלונה

עבודה בברצלונה מאפשרת להכיר את תרבות הבילויים של הספרדים, שיכולה לתת שיעור בספונטניות ובסטייל גם לישראלי הלחוץ ביותר בעולם וגם לאנגלי הבוק. לכולם יש מה ללמוד מהספרדים, ובמיוחד מהקטלונים, הם תושבי ברצלונה, שיודעים לעשות חיים ולתת מקום לכל אחד, לא משנה מה גילו, מוצאו, מעמדו ומינו. האווירה הזו מורגשת במסיבות שמתקיימות מדי יום ברחבי העיר, באדריכלות המקומית, בהווי הלא מחייב שבברים, ואפילו במסעדות היוקרה – העיר חפה מפלצנות. גם מקומות ואנשים מושקעים משדרים אווירה זורמת ונינוחה. והאווירה הזו היא הבונוס האמיתי של עבודה בברצלונה.

עבודה בברצלונה מזמנת אופציות רבגיוניות לבילוי לילי או יומי. כמובן ששעות העבודה לא מאפשרות להסתלבט מהבוקר עד הערב, אבל בספרד כמו בספרד, צריך לדעת מתי לעבוד ומתי לנוח. או כמו שנכתב כבר במקורותינו, עת לעבוד ועת לבלות.

 

עבודה בברצלונה – היכן לבלות

בילוי בברצלונה יכול להיעשות באווירה בלתי רשמית, כיוון שכמעט בכל פינה בעיר אפשר למצוא איזה בית קפה נחמד, בר שפתוח כל הזמן או אטרקציה מעניינת. זה מה שצריך בדיוק אחרי שיטוט של שעה או שעתיים באחד הרבעים או השכונות. מי שמוצא עבודה בברצונה באחד המקומות המתויירים בעיר יכול להסתייע במדריכי התיירים כדי למצוא פינות חמד, או לטייל ולגלות אותן לבד. מי שעובד בחור נידח בעיר, יכול להיעזר בערב בתחבורה הציבורית כדי להגיע לאזורי הבילוי העמוסים. עבודה בברצלונה אמנם גוזלת את רוב הזמן אבל את הערבים הפנויים, את שעות הסיאסטה וכמובן את סופי השבוע אפשר לנצל לשיטוטים בפארקים, ברבעים היפים, לבקר באטרקציות, במוזיאונים ובמקומות הבילוי. אין שום עבודה בברצלונה שנמשכת כל היום ולכן אין שום תירוץ שימנע מכם להכיר את העיר באמת.

 

עבודה בברצלונה – לאן יוצאים

ממש אין בעיה למצוא לאן לצאת בברצלונה. מזג האוויר הנוח מאפשר לישראלים שמצאו עבודה בברצלונה להרגיש כמעט כמו בבית – המנהג הים תיכוני לשבת בחוץ, במרפסת, לא זר לאנשי ברצלונה וגם לא לברים ולמסעדות של העיר, שמאפשרים זאת ללקוחותיהם. בכל רובע ואזור אפשר למצוא מסעדות, בתי קפה, ברים. לאזורים החמים, כמו בורן או גרסי, אפשר להגיע בתחבורה הציבורית כל הלילה. אין סיכוי לחזור אחרי תקופת עבודה בברצלונה בלי להיזכר בגעגוע בבר הקבוע שלכם בעיר, או במועדון שהפך לכם לבית שני. זה מה שיפה בעיר – כל אחד יכול למצוא מקום כלבבו. מי שרוצה המלצות ספציפיות, יכול להעזר באתרי דרושים בחו"ל בברצלונה ובמדריכי ערים כדי לעשות רשימה של מקומות שווים, אבל כדאי לזכור שהעיר התוססת משתנה ומתעדכנת כל הזמן וכך גם מקומות הבילוי שלה.

 

עבודה בברצלונה ואטרקציות יומיות

עבודה בברצלונה מאפשרת מספיק זמן פנוי כדי להספיק לבדוק גם את המקומות שנראים הכי טוב ביום, או אלו שפשוט פתוחים רק במהלך היום. את אלו אפשר לחלק למוזיאונים: זה שמוקדש למירו, זה שמוקדש לפיקאסו, מוזיאון התלבושות והאופנה, מוזיאון השוקולד ורבים אחרים, פארקים: פארק גואל ופארקים אחרים ברחבי העיר שמשמשים רקע נהדר לפיקניק רומנטי או עם חברים, וכל מיני פינות חמד תרבותיות: כנסיות, האזור היהודי, מבנים שתכנן גאודי ועוד.  בילוי שיכול להעביר שבועיים בעיר, גם כשהוא נדחס לשעות הפנויות של עבודה בברצלונה, זה כל מה שקשור לאוכל – בין אם קונים בשוק מצרכים טריים ומבשלים לבד, ובין אם הולכים כל יום, למשך שבועיים, למסעדה מקומית, כדי להתנסות בשלל המאכלים המגוונים שנהוגים באזור. בקיצור, לא קשה להפוך תקופת עבודה בברצלונה ליפה ועמוסת חוויות.