עבודה בלאס וגאס

עבודה בלאס וגאס ממקמת את העובדים במרכז עיר השעשועים, ההימורים והבידור המרכזית של ארה"ב. בעיר זו ממוקמים כמה מבתי המלון המפוארים והיוקרתיים בארה"ב אם לא בעולם והיא מושכת אליה מיליוני מבקרים ותיירים מידי שנה. בגלל אופייה של לאס וגאס ניתן למצוא תעסוקה בלאס וגאס בתחומים רבים ומגוונים בעיקר בתחום המכירות.

 

עבודה בלאס וגאס באבטחה

ישנם מספר סוגים של עבודה בלאס וגאס באבטחה שבהן ניתן לעבוד בעיר זו. הסוג הראשון הוא עבודה בלאס וגאס באבטחת מוסדות ציבוריים הממוקמים בלאס וגאס. חלק מהמוסדות הינם מוסדות יהודיים כמו משרדי הסוכנות ושגרירות ישראל, אך חלקם גם מוסדות אמריקאיים לכל דבר ועניין. עבודות בלאס וגאס באבטחה ניתן למצוא גם במסגרת תיירות, לדוגמא באבטחת מלונות שונים או בתי קזינו הממוקמים בעיר. הסוג השלישי של עבודה בלאס וגאס באבטחה הוא השונה מבין שניי הראשונים. מדובר במשרות כחלק מחברות המספקות שירותים של מערכות אבטחה ואזעקה. חברות אלו מספקות שירותים גם עבור בעלי נכסים פרטיים גדולים ואולי גם עבור מוסדות או גופים ציבוריים. חלק מהשירותים שמציעות חברות אלו הם התקנת ותפעול מצלמות אבטחה ומערכות שונות.

 

מכירות כעבודה מועדפת בלאס וגאס

רוב התיירים שמגיעים לשהות בעיר לאס וגאס מחפשים לבזבז כמה שיותר כספים ונדמה כי שורה עליהם מעיין רוח כללית של בזבנות. סיבה זו עומדת בבסיס הקביעה כי עבודה בלאס וגאס היא משתלמת ביותר מבחינה כספית עבור העובדים. מדובר באחד היעדים הקלים ביותר לביצוע מכירות? כידוע, עבודה במכירות – בעיקר בעגלות – עבור צעירים בארה"ב מבוססת על עמלות מכירה. עבודה בלאס וגאס במכירות בעגלות היא משרה שניתן להרוויח בה משכורת גבוה מאוד ולחסוך לכל מטרה עתידית. מהן העגלות? עבודה במכירות בעגלות היא למעשה מכירה בדוכנים אשר ממוקמים בקניונים מרכזיים והומי אדם. בערים מתויירות כמו וגאס המוכרים בעגלות מנסים לעניין גם תיירים אשר מבקרים במקום. הסיבה לכך היא שתיירים מחשיבים קניות כחלק מהטיול שלהם לחו"ל ולכן עשוי להיות יותר קל למכור להם. המוכרים בעגלות מוכרים מבחר רחב של מוצרים ביניהם קוסמטיקה, איפור, מוצרי ים המלח, תכשיטים, צעצועים, מחליקי שיער ועוד. המשמרות בעגלות נמשכות כעשר שעות ביום והעובדים מקבלים בדרך כלל יום חופש בשבוע שאותו הם יכולים לנצל כרצונם ולהתאוורר קצת. ואין ספק שלאס וגאס היא היעד המושלם להעביר בו יום חופש מהעבודה.

 

עבודה בלאס וגאס עם ויזה חוקית

ארה"ב היא אחת המדינות המחייבות הוצאת ויזה על מנת להיכנס לשטחיה כעובדים. כיצד להוציא ויזת עבודה בלאס וגאס? ראשית יש לרכוש קוד אישי לטיפול בבקשה באינטרנט. לאחר מכן יש לקבוע ראיון בשגרירות האמריקאית בתל אביב. בתאריך הראיון צריך להגיע לשגרירות לאחר ששולמה האגרה כמו כן יש להצטייד בטפסי הויזה, לאחר שמולאו כהלכה ובמלואם. מומלץ ביותר להצטייד גם במסמכים כלשהם שיכולים להוכיח כי אין בכוונת העותר להישאר באופן תמידי בלאס וגאס (אלא אם מדובר בבקשת גרין קארד). טפסים אלו יזרזו את התהליך ואף עשויים להטות את הכף לטובה. במהלך הראיון האישי ראשי המראיין לשאול את העותר שאלות שונות בכדי לבדוק את מטרות נסיעתו מול הקריטריונים של שלטונות ההגירה האמריקאיים. לאחר זמן טיפול בבקשה של מספר שבועות תתקבל הודעה בדבר אישורו או דחייתו של טופס ויזה לצורך עבודה בלאס וגאס. אגב, משרות בווגאס ניתן לאתר בכל לוח דרושים בחו"ל.