עבודה במיאמי, פלורידה

עבודה במיאמי הממוקמת במדינת פלורידה בדרום מזרח ארה"ב, היא יעד מועדף בקרב ישראלים הרוצים לעבוד בחו"ל. פלורידה היא יעד תיירותי מהגדולים בארה"ב וביתם של מספר אטרקציות פופולריות: דיסני וורלד, סי וורלד, אולפני יוניברסל סטודיו ומרכז החלל קנדי. במיאמי מבקרים מידי שנה כעשרה מליון תיירים בזכות מזג האויר שטוף השמש וחופיה הטרופיים. בחודשי החורף כאשר רוב ארה"ב קופאת, במיאמי אפשר למצוא ימים חמימים. בזכות מליוני התיירים, עבודה במיאמי היא התשובה לכל מי שרוצה משכורת גבוהה בתנאים טובים.

 

עבודה במיאמי – תנאים מקדימים

כמו בכל עבודה בחו"ל, אם אין לך דרכון אמריקאי או דרכון המאפשר לך כניסה לארה"ב ללא אשרה, עליך לקבל ויזה התאפשר לך לשהות ולעבוד בארה"ב. את תהליך הקבלה הנעשה דרך השגרירות בארץ, מומלץ להתחיל לפחות חודש לפני תאריך היעד ולפני קניית כרטיס הטיסה. מלבד האשרה, חייבים לזכור דבר נוסף – עבודה במיאמי מאפשרת גמול כספי גבוה אך לא מתאימה לכל אחד. רוב העבודות הן בתחום המכירות והשירותים ודורשות כישורים בסיסיים בנושאים אלה. לפני קניית כרטיס טיסה, חשוב להבין באילו עבודות אתם יכולים להצליח ולנסות למצוא חברה מוכרת שתעסיק אתכם. זהו שלב קריטי בדרך להצלחה שלכם בפלורידה.

 

אפשרויות עבודה במיאמי

מטבע הדברים, במקום שיש מיליוני תיירים יש גם המון אפשרויות עבודה. גולת הכותרת של עבודה במיאמי היא עגלות המכירה בקניונים. חברות העגלות משווקות על פי רוב מוצרי קוסמטיקה וצעצועים. חלק מהחברות הן בבעלות ישראלית ומשווקות את מוצרי הקוסמטיקה של ים המלח. העובדה שהבעלות ישראלית, מושכת את קהל הצעירים שכן הדבר מקל על הקשיים הכרוכים בהגעה לעבודה בחו"ל. העבודה בעגלות היא קשה ומאתגרת אך מעל לכל היא מתגמלת. מבין אופציות עבודה במיאמי, המכירה בעגלות היא המשתלמת ביותר.

סוג נוסף של עבודה במיאמי הוא מכירת ציורי שמן. במיאמי יש אוכלוסיה מבוססת ולמכירת ציורי שמן יש ביקוש רב. כל מוכר מקבל מספר ציורי שמן המיוצרים בסין ועובר מדלת לדלת ומציע אותם למכירה.

במיאמי קהילה ישראלית ענפה. ישראלים רבים מוצאים עבודה במיאמי בתור מורים לעברית או אופר (מטפלת) אצל משפחות ישראליות הרוצות שילדיהן יגדלו בסביבה ישראלית ויילמדו עברית. צעירים אחרי צבא יכולים למצוא עבודה כמאבטחים במוסדות יהודיים ובתי כנסת ויכולים להשתלב בתור עובדים בעסקים הרבים של הישראלים. הקהילה הישראלית מקלה על הצעירים הרבים שיכולים למצוא פינה חמה ואוכל ביתי ישראלי במקום כל כך רחוק.

 

 

עבודה במיאמי – יתרונות

פלורידה, אחת המדינות עם ההכנסות הגבוהות ביותר בארה"ב, היא מקום עם אווירת נופש תמידית, אוכלוסייה נדיבה, תיירים עשירים ומזג אויר מצויין. ההיצע של עבודה במיאמי הוא עצום ונפרש על תחומים רבים והתגמול הכספי הוא גבוה. עבודה במיאמי מאפשרת שילוב של שכר גבוה יחד עם אווירת נופש תמידית. תוכלו לעבוד בבקרים ובמשך היום ליהנות מחופי מיאמי הטרופיים ומשפע האפשרויות של חיי לילה סוערים. יש ישראלים המחפשים מקום שבו יוכלו לעשות כסף טוב בזמן קצר ויש ישראלים המחפשים חוויה או הרפתקה תוך כדי העבודה בחו"ל. עבודה במיאמי מאפשרת לשלב את שני הדברים יחד והיא ללא ספק יעד אטרקטיבי ביותר לצעירים הישראלים.