עבודה במיאמי

מיאמי. חופים עם חול לבן וים כחול. מקצבים לטיניים.  אחת מערי הנופש הפופולאריות בדרומה של ארצות הברית .  הצירוף עבודה במיאמי לא לגמרי מסתדר, איך במקום שכל הווייתו היא  להתפנן בים אפשר לעבוד? אבל אם נחשוב על זה שוב, בכל מקום שיש נופשים, יש גם מעמד נוסף שמשרת אותם. כך שלחשוב על עבודה במיאמי מתחיל להישמע סביר יותר, אולי לגרוף את החול, לנקות את מי הים. אבל בואו ונהיה יותר פרקטיים, עבודה במיאמי איננה שונה מכל עבודה בארצות הברית. גם זו עיר גדולה שכוללת את מגוון השירותים והמסחר.

מיאמי מארחת מדי שנה מעל לעשרה מליון תיירים, וככזו היא יעד אטרקטיבי למי שרוצה למצוא פרנסה בתחום השירותים והמסחר. ישראלים שמעוניינים למצוא עבודה בפלורידה בעיר מיאמי, יוכלו להיעזר בשירותים של הקהילה היהודית והקהילה הישראלית בה. ניתן למצוא עבודה בתור או פר ולטפל בילדי יורדים, שהוריהם יעריכו שתהיה מישהי בבית שתוכל לדבר איתם בעברית. אפשרות נוספת היא לעבוד בתור מורה לעברית במוסדות הקהילה היהודית.

מיאמי ביץ', אזור החוף של מיאמי, מרכז את עיקר התיירות במקום ומציע עבודה במכירות בקניונים, כי הרי ידוע שאחת מהדרכים האהובות על תיירים להעביר את הזמן היא שופינג. חברות רבות מציעות לצעירים להשתלב בעבודה במכירות בעגלות בקניונים באזור מיאמי ביץ', שם תוכלו למכור ביום וליהנות מחיי הלילה העשירים והמעוררים בלילה.

אם תעדיפו לעבוד בלילות, ישנן גם מבחר הצעות של עבודה במיאמי בשעות החשיכה כמו עבודה במלצרות או מכירות של מוצרים במוקדי בילוי בערב, שמתאימות למי שמעדיפים לישון במהלך שעות האור ולעבוד בשעות הלילה. עבודה בארה"ב בערבים תאפשר לכם לעבוד ובמקביל לחוות את אווירת הנופש והכיף ששורה על מיאמי בלילה. אופציה נוספת לעבודה במקומות בילוי בלילה היא עבודה כברמן, שהיא כידוע לכל מבין עניין מקצוע שדורש רק להבין את השפה הבינלאומית של האלכוהול. הטיפים, כמו באזורי תיירות רבים ברחבי העולם, הם נדיבים וכמובן שהם גם בדולרים.

היתרון הגדול של מיאמי הוא מזג האוויר הנהדר שלה והעובדה שבחודשים שבהם יתר ארצות הברית קופאת מקור עם טמפרטורות נמוכות, במיאמי חמים ונעים. בחודשי החורף יש תיירות רבה, בעונת החגים של הנוצרים ורבים מנצלים את החופש גם כחופש מהחורף ומגיעים למיאמי שטופת השמש. לכן עבודה במיאמי היא גם הזדמנות להכיר אנשים מכל רחבי ארצות הברית וגם תיירים בינלאומיים ולמצוא עבודה בחו"ל שתתאים לכם ותאפשר לכם ליהנות ממנעמי החיים בעיר בה השמש תמיד זורחת.

עבודה במיאמי מספקת שילוב נהדר בין אפשרות תעסוקה ופרנסה לבין אפשרות לחוות אווירת נופש והנאות של עיר שמציעה חיי לילה וגם מגוון של ספורט ימי. אם תבחרו לחפש את מזלכם בחברה שמציעה לכם עבודה במיאמי במכירות, בצירוף אשרת עבודה זמנית בארצות הברית, או ויזה לארה"ב – אם תחפשו באמצעות עיתוני הקהילה היהודית במיאמי עצמה עבודה בטיפול בילדים או בהוראת עברית או תחפשו עבודה במלצרות, במזיגה בבאר או במכירות ליליות – הרי עבודה במיאמי תציע לכם שפע של אפשרויות ליהנות מחיי עיר גדולה בארצות הברית. יש מי שנוסעים לארצות הברית במטרה של לחסוך כסף ויש מי שנוסעים לעבוד בה בגלל העניין שלהם לחוות חיים במקום מרוחק. עבודה במיאמי תאפשר לכם לשלב בים אפשרות לחסוך כסף לבין חיי עיר גדולה אטרקטיבית מעבר לים.