עבודה בניו יורק בציורי שמן

עבודה בניו יורק בציורי שמן היא עבודה בניו יורק שהיא אחת העבודות הנפוצות ביותר בקרב צעירים ישראלים אשר מגיעים לעיר זו בכדי לחיות ולעבוד בה. משרתת לרוב את מטרתם של צעירים אלו לחיות בחו"ל תוך כדי עבודה שמכניסה רווחים גדולים ומאפשרת לחסוך כסף למען צרכים עתידיים. בארה"ב בכלל, ובניו יורק בפרט, נמצאים צעירים ישראלים רבים בדיוק לשם כך.

 

עבודות נוספות חוץ מאשר עבודה בניו יורק בציורי שמן

 

את הישראלים שעובדים בעבודות שונות בניו יורק אפשר לסווג למספר קבוצות. הקבוצה הראשונה היא של מי שעובדים בעיר ניו יורק בתחומי המכירות אשר כוללות עגלות בקניונים. הקבוצה השנייה היא של צעירים שעובדים בהובלות (מובינג). הסוג השלישי של עבודות בהן מועסקים צעירים ישראלים הוא מנעולנות ולבסוף חלקם של הישראלים אף עובדים בדוכני ממכר למזון מהיר כמו דוכני הנקניקיות הרבים שיש בעיר. אפשרות נוספת שהיא מאוד נפוצה היא עבודה בחו"ל בניו יורק בציורי שמן. בעלי ניסיון קודם בתחום החינוך או הטיפול בילדים יכולים למצוא כי קיימת האפשרות לעבוד כאופר עבוד משפחה ניו יורקית. מעל לכל חשוב לזכור כי עבודה חוקית בארה"ב כוללת עבודה בניו יורק בציורי שמן, דורשת הוצאת אישור עבודה דרך שגרירות ארה"ב בישראל.

 

עבודה בניו יורק בציורי שמן

 

עבודה בניו יורק בציורי שמן היא עבודה שמבוססת על מכירות מדלת לדלת. העובדים מחולקים למספר קבוצות כאשר בראש כל קבוצה ישנו אחראי. כל קבוצה מכסה חלק מסויים של העיר או מספר רחובות. העבודה דורשת מעבר בין הבתים, מדלת לדת, בניסיון למכור לדיירים ציורי שמן. לרוב מדובר בציורי שמן על קנבס. סוג זה של מכירות הוא מעט קשה יותר מאשר מכירות בעגלות בקניונים. ההסבר לכך קשור באופי המכירה. מכירה של ציורי שמן מדלת לדלת דורשת יכולת שכנוע טובה יותר כיוון שהפנייה נעשית לאנשים בביתם, באמצע החיים. לעומת זאת כאשר פונים לאנשים שמסתובבים במרכזי קינות ובקניונים, סביר להניח כי הם כבר שרויים יותר במצב רוח של קניות.

 

עבודה בניו יורק בציורי שמן ועוד – יתרונות וחסרונות

 

אחד היתרונות הבולטים של עבודה כאופר הוא תנאי הלינה, לרוב ניתנת האפשרות להתגורר בבית המשפחה מה שעשוי בהחלט לחסוף כסף שיועד לשכר דירה. שכר הדירה בניו יורק, כידוע, עשוי להגיע לסכומים גבוהים ולכן מגורים בביתה משפחה הוא יתרון משמעותי. במקרה של מכירות בעגלות בקניונים, השכר מבוסס על עמלות מכירה. אולי הדבר נראה כחיסרון במבט ראשון, אך למעשה מדובר במשהו שעשוי להפוך ליתרון. הידיעה כי שכר העובדים מבוסס על מספר המכירות שלהם בלבד עשויה לעורר בהם מוטיבציה יתרה למכור על מנת להרוויח משכורות גבוהות. דבר זה משתלב עם מטרת נסיעתם של רוב הצעירים שיוצאים לניו יורק בכדי לחסוך סכומי כסף שישמשו אותם בעתיד. תחום זה מאפשר לעבוד תקופה קצרה של מספר חודשים ולהרוויח סכומים נאים מאוד.

 

האופי של עבודה בניו יורק בציורי שמן

 

עבודה בארה"ב בניו יורק בתחום של מכירת ציורי שמן היא שונה מהותית מעבודות אחרות. עבודה זו נמשכת לאורך מספר שעות יחסים קטן ביום, כחמש, כיוון שיש צורך לכוון את הפעילות לשעות בהם מרבית האנשים ינכחו בבתים. העבודה לא מרוכזת במקום אחד ועל כן יש צורך ברכב בכדי לשנע את העובדים בין הבתים השונים באזור שהוקצה להם מראש. מדברים אלו ניתן להסיק על האופי הדינמי של עבודות בחו"ל בניו יורק בציורי שמן.