עבודה בניו יורק ובילויים

עבודה בניו יורק מספקת את התירוץ הכי טוב לנצל עד תום את אפשרויות הבילוי שמציעה העיר הזאת, שכנראה יש בה הכל. המשכורות מאפשרות כניסה גם למקומות הכי נוצצים, וממילא יש מספיק ברים, מועדונים ומקומות בילוי שלא מצריכים הוצאות גבוהות במיוחד. אחת ההנאות הכי גדולות בניו יורק היא לשוטט באזור המגורים שלכם ולהרחיק גם לשכונות אחרות, שידועות כשכונות-בילויים, וכך לגלות מקומות שווים. הבעיה היא שמי שמגיע כדי לעבוד לא תמיד מוצא לנכון לבזבז את הזמן בשיטוטים כאלה, נעימים ככל שיהיו. אם אתם מתכננים לעבוד בניו יורק תוכלו להסתייע במקומות שנזכיר כאן, כדי לקבל מושג כללי ורעיונות ליישום לגבי איפה כדאי לבלות בניו יורק. כיוון שזאת אחת הערים האטרקטיביות לבליינים וחובבי יציאות, ממש לא כדאי להעביר תקופת עבודה בניו יורק ולפספס את המקומות הטובים.

 

עבודה בניו יורק וברים

רוב העבודות שמוצעות היום לישראלים רווחיות הרבה יותר מלהיות ברמנים ומאפשרות לבלות כמעט בלי חשבון – רק כדאי לשים לב לא ללכת לישון מאוחר מדי אם למחרת קמים לעבודה. תוך כדי עבודה בניו יורק תוכלו לגלות, במהלך השבוע או בצורה דחוסה בסופי השבוע, את כל הברים של העיר: האפלוליים, הטרנדיים, הסופר-מושקעים, אלה שיושבים בהם טיפוסים אמנותיים ואלה שהלקוחות בהם מגלגלים מליונים בכל חודש. הצ'לסי, הוילג' ואזור טרייבקה הם מקומות מצויינים להתחיל בהם את הלילה, אבל לא כדאי לזלזל גם בברוקלין, שנחשב אף הוא משופע בברים. מי שמתכנן להתחיל עבודה בניו יורק ממש בקרוב ומחפש רעיונות ספציפיים, בבקשה: למעשנים ולאלה שאוהבים לבלות איתם בלי לסבול הקימו את ה-Circa Tabac , שמצוייד במערכת אוורור שמנקזת את העשן. תזכורת: בניו יורק העישון אסור ברוב המקומות. הלאה: מבשלות בירה יש בניו יורק למכביר, והמומלצות שבהן הן McSorley´s  ברחוב השביעי, Blind Tiger ברחוב בליקר ואחת בשם צ'לסי ברחוב צ'לסי פייר. מי שאוהב אווירה יפנית ובעיקר יין וסאקה יהנה מסקאגורה, שברחוב 43 ומי שמחפש אווירה קלאסית ישמח להיכנס לבר האלגנטי של מלון קרלייל. עוד אופציה נחמדה היא לבלות במקום שהיה פעם דירתו של איש עסקים והיום משמש כבר, גלריה לאמנות ומקום להופעות – הדירה של קמפבל, בשדרות Vanderblit . עבודה בניו יורק  מזמנת גם חוויות-ברים ייחודיות, כמו למשל הבר שמבוסס על הסדרה משפחת בריידי שהייתה קאלט עבור האמריקאים וגם בישראל שידרו אותה. הוא ממוקם ברחוב ריבינגטון 123, נחשב זול וכולל מאנצ'יז חינם. יש עוד שלל מקומות, שבמהלך עבודה בניו יורק תשמעו עליהם מהמקומיים ומחברים ותיקים לעבודה – או שתגלו באקראי.

 

עבודה בניו יורק – מועדונים

עבודה בניו יורק תספק לכם גם הזדמנות לבדוק את המועדונים המעולים בעיר. חלקם נפתחים ונסגרים במהירות מסחררת, אחרים ותיקים ויציבים כמו מסמר בקיר. מי שיצא לו לבקר במקומות אחרים בארה"ב ולהתאכזב משעות הפתיחה יגלה שבניו יורק המצב שונה לגמרי – העיר יודעת לחגוג ורוב המועדונים פתוחים עד מאוחר. הרבה מקומות מקפידים על מה שנקרא קוד לבוש – שזה שם כולל לאזהרה: שימו לב מה אתם לובשים. ג'ינס, כפכפים, סנדלים, כובעים, גורמטים וטרנינג – אאוט. לבוש כאילו הגעתם לאוסקר – אין. הרעיון הוא לתת למבלים הרגשה שהם נמצאים במקום מכובד, ותירוץ לסלקציה בכניסה. אל תתנו להם סיבה לא להכניס אתכם, ובואו לבושים יפה. עבודה בניו יורק תאפשר לכם לפקוד את המועדונים הכי מושקעים שראיתם, וליהנות מכל רגע. תוכלו לטייל בוובסטר הול, שנמצא ברחוב 11, בין חמישה חללים שונים שבכל אחד מוסיקה אחרת, ולקפוץ תוך כדי להופעה במקום – או שתעדיפו את הלוטוס, אחד מאתרי הבילוי המוטרפים והפופולריים בעיר, שיחייב אתכם להגיע מוקדם (לא אחרי תשע) כדי להצליח להיכנס. עוד אופציה מבוקשת היא הדיפ, שמעוטר בסלבריטיז, דיג'ייז מכל העולם וערבי גייז. ב-Apt תרגישו לרגע כמו בבית, בגלל העיצוב בכניסה – או כאילו נכנסתם לאזור מגורים שלקוח ממגזין עיצוב פנים, אבל מיד אחרי זה תזרמו עם המוסיקה המעולה ברחבת הריקודים הענקית שבהמשך. אין מישהו שסיים עבודה בניו יורק בלי להכיר או לפחות לשמוע על המקום הזה. אלה רק השמות הגדולים, למי שרוצה ללכת על בטוח – אבל יש גם מועדונים שמתמחים בהאוס, בג'אז, במקצבים לטיניים, במסיבות נושא ואינספור לאונג'ים ומועדוני הופעות. אין ספק, בילוי במועדונים הוא אחת מתופעות הלוואי הנעימות של עבודה בניו יורק.