עבודה בניו יורק

מי לא חלם להתגורר בעיר הכי מפעימה ומרתקת בעולם? מי לא מקווה לבלות לפחות כמה חודשים בעיר הכי מגוונת בעולם? ניו יורק, הידועה בכינויה התפוח הגדול, מציעה שפע של אפשרויות בכל תחום. קניות, מוסיקה, אמנות, ספורט, כלכלה ובכל תחום אחר שתוכלו לחשוב עליו, ניו יורק היא מספר אחת. הבעיה הגדולה עם ערים גדולות ואטרקטיביות, ובראשן ניו יורק, היא יוקר המחייה. בלי עבודה בניו יורק, יהיה קשה מאד לשלם שכירות וחשבונות, וליהנות מהחיים בה בלי כל הזמן רק לחשוב על כמה כסף אתם יכולים להוציא. כך שנראה שהאפשרות הריאלית ביותר לשהות ממושכת בעיר, היא למצוא עבודה בניו יורק.

עבודה בניו יורק במובינג

בחיפוש אחר עבודה בניו יורק מומלץ שתשבו קודם כל עם עצמכם ותבררו כמה אתם מוכנים להתאמץ ומה יתאים לאופייכם ולגופכם. עבודה בניו יורק במובינג, למשל, דורשת יכולות פיזיות מסוימות שאם אין לכם אז תשכחו מזה. למשל, לקום מוקדם בבוקר – העבודה מתחילה לרוב בשש ובמקרים מסוימים אפילו בארבע לפנות בוקר. חוץ מזה, למרות המילה האמריקאית כל כך "מובינג", עדיין מדובר באותה עבודת סבלות הכוללת סחיבת רהיטים כבדים, מקררים, מכונות כביסה וכדומה במעלה ובמורד חדרי מדרגות, וזה עוד בעיר המפורסמת בבניינים הגבוהים שבה. בבניינים רבים בארה"ב מותקנת מעלית, וברבים אחרים לא. בניו יורק גורדי שחקים רבים ובניינים גבוהים כך שחלק ניכר מעבודתכם יתבצעו על הציר האנכי. חשוב לזכור שאנשים בעלי מבנה גוף דק וגבוה רגישים יותר לשברי מאמץ ולמה שמכונה קילה. 

עבודה בניו יורק בשמרטפות

אפשרות נוספת למי שמחפשים עבודה בארה"ב בניו יורק היא עבודה כאו פר, עבודה שבדרך כלל דורשי העבודה מפנים כלפי בנות המין היפה. גם המילה בעלת הניחוח הצרפתי הזאת טומנת בחובה לא יותר מעבודת בייביסיטר ממושכת, ולפעמים גם תחזוקה שוטפת של משק הבית. אם חיתולים ופליטות לא מרתיעות אתכן בנות, הרי שזו בדיוק העבודה שתתאים לכן. ניו יורק משופעת במשפחות אמידות בהן שני ההורים עובדים במשך מרבית שעות היום, וזקוקים לנוכחות חייכנית בבית שתדאג לספק את צרכי ילדיהם. חוץ מזה, יש משפחות רבות של יורדים, ישראלים לשעבר, שישמחו להשכיר את שרותיה של ישראלית צעירה שתוכל ללמד עברית ולדבר עם הילדים עברית, כשהם לומדים בשפה האנגלית ומדברים בה מרבית שעות היום.

עבודה בניו יורק במכירות

בניו יורק העיר מזג האוויר בחורף קפוא ואילו בקיץ הביל. מי שחשקה נפשם להעביר חלק נכבד משהותם שם, כי העבודה היא חיינו, באקלים הממוזג שבקניונים יחשבו ברצינות על עבודה בניו יורק בעגלות מכירה בקניונים. עבודה זו דורשת יכולות שכנוע, חנופה ומכירה שיאפשרו לכם לפתות במשך שעות ארוכות מדי יום את באי הקניונים לרכוש ממרכולתכם. בין המוצרים שהפצתם מפותחת בעבודה כזאת אפשר למנות את מוצרי ים המלח הזוכים לפופולאריות רבה, מוצרי טיפוח ויופי, תכשיטים או מיני פטנטים המתחלפים תדיר. עבודה בחו"ל במכירות היא לרוב עבודה קצרת מועד, לתקופת העומס בקניונים בחודשים דצמבר וינואר, אך אפשר למצוא עבודה כזו גם לתקופות ממושכות יותר. יש הרבה אנשים בניו יורק, יש הרבה עבודה בניו יורק, ואין ספק שזו דרך טובה לשהות בעיר ולהתענג עליה.

כתיבת תגובה