עבודה בסינגפור

עבודה בסינגפור מהווה תחום שעדיין לא מגיע לרמת הוותק והפרסום כמו של עבודה בארה"ב למשל, עם זאת מדובר בחוג הנמצא בתנופה כבירה. עבודה בסינגפור מתבססת על הצלחתה הכלכלית של המדינה, ובעיקר על הענף המרכזי שבה, שהוא כמובן התיירות. מדי שנה מגיעים לסינגפור כשני מיליון תיירים, המהווים כוח קנייה אדיר ומחזקים מאוד את המטבע המקומי. יתרון מצוין הוא השפה האנגלית, אותה דוברים כל אזרחי סינגפור, ובכך מאפשרת לכל תייר ועובד להסתדר במדינה ללא צורך בלימוד שפה זרה נוספת. בנוסף, איכות החיים בסינגפור גבוהה מאוד, והשלטונות בעיר ידועים בקשיחותם כלפי בני בלייעל ומפירי סדר ציבורי (זורקי המסטיק למיניהם). העבודה מספקת הזדמנות להיחשף לעולם חדש ושונה לחלוטין מזה המוכר לנו, וליהנות מחיי לילה, תרבויות מגוונות ועוד לצד עבודה בסינגפור.

החדשנות היחסית של עבודה בסינגפור מתבטאת בסוגי העבודה שמציעים מעסיקים במדינה. בעוד שבמדינות ותיקות יותר אפשר לבחור בין משק בית למכירות, בין צבעות לעבודה בפאבים, בסינגפור שולטות העגלות כמעט ללא מתחרים. העבודה בעגלות מתבצעת במרכזי הקניות הגדולים הקיימים בסינגפור ומתבססת על מכירת מוצרי נוי ומוצרי צריכה שונים, בעיקר אלה המשתייכים למשפחת ים המלח השחוקה והחרושה. עבודה בסינגפור בתחום העגלות יכולה להיות מאוד משתלמת, ועם קצת סבלנות והרבה עבודה קשה אפשר להגיע לסכומים נאים ביותר. אם בכל זאת אתם מחפשים עבודה שלא כוללת עיסוק במכירות, ואתם מוכנים להיות יותר סבלניים כדי למצוא עבודה מתאימה, ישנן עוד כמה אפשרויות. אחת מהן היא עבודה בחו"ל בסינגפור בתפקידי אבטחה, הולם מאוד חיילים ששירתו בעבר ביחידה קרבית או כאלה שהיו בקורס פיקודי. בקרב עבודות לבנות בסינגפור יש את משרת האופר, אומנת ששומרת על ילדי המשפחה וגרה עימם.

אף שאי אפשר להשוות בין זמן ההימצאות של עבודה בסינגפור לבין עבודות בחו"ל במקומות אחרים, אפשר לראות כי היעד החדש מתחיל למלא את לוחות העבודה בחו"ל. זמנים אלו הם הזמן הטוב ביותר למציאת משרה בסינגפור, כיוון שמעסיקים רבים מגלים כעת את הפוטנציאל העסקי במקום ומחפשים עובדים שיהיו שותפים להצלחה. כל מה שאתם צריכים לעשות כדי למצוא עבודות בסינגפור הוא ללחוץ על העכבר, לפתוח לוח להצעות עבודה בחו"ל באינטרנט ולהתחיל לחשוב איזו עבודה בסינגפור הכי מתאימה בשבילכם. בעת בחירת העבודה כדאי להקדיש תשומת לב לא רק לתחום העבודה ולהבטחות ההכנסה של המעסיקים, אלא גם לאמינות החברה. בשיחות עם נציגי חברות אל תשכחו לברר האם הם מתכוונים לדאוג למגורים ולכלכלה הולמת, והאם הם מסדרים לעובדים אישורי עבודה בסינגפור.

הצעת עבודה בסינגפור היא הדבר הלוהט הבא בנוגע לעבודה בחו"ל. לאט לאט סינגפור מתחילה לצבור תאוצה ולחדור לתודעת המשוחררים הטריים, שרק מחפשים חידושים והמצאות בכדי לזכות בריגושים חדשים והרפתקאות. במהלך שהותכם תיחשפו לתרבות אוריינטלית קוסמת ולעולם צעיר ותוסס יחד עם חוויה קולינרית מדהימה. אם ברצונכם לחוות חוויה שונה בתכלית, החלו לחפש עבודה בסינגפור.