עבודה בסינגפור

עבודה בסינגפור היא דרך לחיות בחו"ל באווירה ייחודית ולחסוך כסף במשרה משתלמת. בשנים האחרונות גדל מספר הישראלים שיוצאים בכדי לחיות במדינה זו ולמטרת עבודה בסינגפור. נראה כי זהו אחד היעדים בעולם שנמצאים בעלייה בקרב הישראלים.

 

עבודה בסינגפור – הסבר כללי

כמו בכל התחומים של תעסוקה, גם לגבי עבודה בסינגפור יש להחליט מספר דברים טרם החיפוש עצמו. מאפיין מרכזי שחשוב לקבוע הוא האם מעוניינים בעבודה לטווח ארוך או שמא לעבודה לטווח הקצר. עבודה בסינגפור אפשר למצוא גם לתקופות ארוכות יותר וגם לתקופות ארוכות פחות. כמובן שהחלטה זו משפיעה גם על ההיבט של התגמול הכספי של עבודה בסינגפור. לרוב עבודות מסודרות לטווח הארוך יותר מלוות גם בהטבות כלכליות גדולות יותר. דוגמאות לכך הן משכורת יותר גבוה, פחות שעות עבודה או הטבות כגון רכב צמוד במשרות מסויימות. עבור צעירים שיוצאים לחפש עבודה בסינגפור ישנן כמה תחומים בהם אפשר למצוא תעסוקה.

 

מכירות כעבודה בסינגפור

ביעדים שונים בעולם עובדים צעירים ישראלים וגם שאינם ישראלים בתחום המכירות. בתחום זה ניתן למצוא משרות במכירות בעגלות, מכירות של ציורי שמן ועוד. צעירים נתפשים על ידי מעסיקים ברוב המקרים כאוכלוסיית עבודה זמנית ודינמית. רוב העבודות לצעירים שאפשר יהיה למצוא בסינגפור הן על בסיס זה. מדובר בעבודות זמניות לתקופות של מספר חודשים, שלא דורשות ניסיון מוקדם. כפי הנראה קיימת בסינגפור גם עבודה במכירות שונות המיועדת לצעירים ישראלים. עגלות ממוקמות בקניונים הומי אדם או במרכזי קניות המיועדים בעיקר לתיירים ושידוע כי קיימת בהם תנועה גדולה של אנשים במהלך היום. מגוון המוצרים שמוצעים למכירה במסגרת זו כולל מוצרי טיפוח וקוסמטיקה, מוצרים לשיער כגון מייבשי שיער ועוד. השפה המדוברת בסינגפור היא אנגלית מה שמקל על התפקוד במסגרת עבודה בסינגפור. כמו כן רמת החיים במדינה זו נחשבת לגבוהה ולכן קל יותר למכור.

 

עבודה בסינגפור וגם בילויים

עבודה בסינגפור ומגורים בה מאפשרים לקחת חלק בחייה הססגוניים. מדובר במדינה שבה יש שילוב תרבותי הכולל גם חיי חברה וחיי לילה מגוונים. סינגפור היא אי הממוקם ביבשת אסיה ומורכבת משילוב בין ערים לבין שטחים גדולים של שמורות טבע. בערים בולטת תחושה של מודרניות ומערביות עם הנוף העירוני שעמוס בקניונים. במרכזה של סינגפור ניתן למצוא את רחוב אורצ'ד שמוקדש לחנויות וקניות. אלו שיבחרו באפשרות זו יוכלו ליהנות מכל היתרונות והחוויות שקיימות במקום זה. סינגפור היא מרושתת היטב בתחבורה ציבורית שבה אפשר להשתמש בכדי להגיע ממקום המגורים לכל יעד אחר כולל מיקומה של עבודה בסינגפור. בין היתר מדובר באוטובוסים, רכבת תחתית ומוניות רבות הפועלות ברחבי סינגפור.

 

עבודה בסינגפור – מידע חשוב נוסף

ישראלים המבקשים להגיע לצרכי עבודה בסינגפור, או למטרות אחרות,  מחויבים להוציא וויזה עבור הכניסה למדינה. עם ההגעה למדינה, בנמל התעופה, מונפקת וויזת תייר שתוקפה שבועיים באופן אוטומטי. עבור שהייה ממושכת יותר נדרשים להנפיק הישראלים הארכה של הוויזה. אולם הבעייתיות טמונה בכך שעבור אשרת שהייה של מעל חודש יש להתאמץ. לגבי וויזה שמאפשרת עבודה בסינגפור, קיימים סוגים שונים של אשרות עבודה לישראלים בסינגפור כאשר יש לברר באמצעות החברה המעסיקה והשלטונות המקומיים איזו אשרה היא המתאימה ביותר באופן ספציפי. ייתכן ששומעים פחות על עבודה בסינגפור מאפשר יעדים אחרים, אך זוהי ללא כל ספק עבודה משתלמת מכל הבחינות.