עבודה בספרד בעגלות וציורי שמן

עבודה בספרד בעגלות או במכירת ציורי שמן הופכת בשנים האחרונות לעיסוק מבוקש בקרב צעירים ישראלים. הספרדים מפורסמים במזגם החם, ססגוניותם, אדיבותם וגישתם הבלתי פורמאלית לאנשים וספרד, כמו תושביה, ידועה בנופיה המרהיבים ובעושר התרבותי שלה. כך, אם תחליטו ללכת על עבודה בספרד תוכלו ליהנות ממלחמות שוורים, פסטיבלים מסורתיים יוצאי דופן, מוסיקה וריקודי פלמנקו משכרי חושים, מביקורים בכפרים נידחים ומחוויה אורבאנית בערים יפיפיות עם חיי לילה תוססים, והכול תוך כדי עבודה באירופה שבצידה רווחים כלכליים נאים ביותר. אין פלא, אפוא, שרבים מוותרים על עבודה ביעדים הרגילים ומכתתים רגליהם לספרד האקזוטית ומחפשים עבודה בספרד.

מלבד האטרקציות שנסקרו לעיל, עבודה בספרד טומנת בחובה יתרונות נוספים. הראשון הוא כלכלה יציבה ומתפתחת לצד הוצאות מחיה נמוכות יחסית. שילוב זה פירושו כוח קנייה רענן עם יכולת חיסכון גבוהה יחסית. שנית, מדיניות ההגירה של המדינה הינה ידידותית: בניגוד למדינות אחרות כמו ארה"ב ואוסטרליה, ישראלים לא זקוקים לוויזה כדי להיכנס למדינה, דבר החוסך התעסקות בירוקרטית ותקופת המתנה עד קבלת הוויזה. עבודה בספרד איננה דורשת וויזת עבודה, הסיכון נמוך ובעלי דרכון אירופאי יוכלו לעבוד במדינה באופן חופשי.

מכירת ציורי שמן בשיטת "דלת לדלת" או עבודה בעגלות, הם שני העיסוקים העיקריים שמתכוונים אליהם כשמדברים על עבודה בספרד. בשני סוגי העבודה מבוסס שכר העובדים על עמלות מכירה ובונוסים, ללא משכורת בסיס. במכירת ציורי השמן מבצעים פחות עסקאות מאשר במכירה בעגלות, אך מנגד הרווח על כל עסקה הוא גדול יותר מאשר משום שציורי השמן יקרים בהרבה ממרבית המוצרים הנמכרים בעגלות. בשנים האחרונות עולה הפופולאריות של המכירות בעגלות ויורדת זו של מכירת ציורי השמן, אך עדיין ניתן לעבוד ולהרוויח תשואה נאה בשני התחומים. החלטת ללכת על עבודה בספרד? כדאי לנסוע לעבוד בתקופת הקיץ (חודשים מאי – ספטמבר) שכן אז התיירות בספרד בשיאה. חוץ מזה, כמדינה נוצרית, כל החגים הנוצריים שמוכרים לנו כזמנים טובים לעבודה במכירות כגון הקריסמס, חג הפסחא וכיוצא באלה, תקפים גם לעובדים בספרד.

מה שכן עשוי להיתפס כמכשול למי שליבו חפץ בעבודה בספרד ומבצע חיפוש עבודה בספרד היא השפה. גם אם עבודה בספרד קוסמת לך, אם הידע שלך בספרדית מסתכם בכמה מילים ספורות אתה בוודאי תשאל את עצמך "איך עבודה בספרד, מבלי לדעת, ולו את הספרדית הבסיסית ביותר?". אז ככה, נכון שלמידת שפה חדשה היא לא עניין של מה בכך, אך החדשות הטובות הן שהחברות בהן תעבוד יספקו לך את הידע הבסיסי ביותר שאתה זקוק לו כדי למכור כבר בתחילת דרכך ויתרה מכך, מכיוון שספרדית מדוברת קלה יחסית לתפיסה תמצא את עצמך תוך זמן קצר מסוגל לתקשר עם המקומיים ברמת שיחה לא רעה. לאחר מספר חודשים של עבודה בספרד, כבר תרכוש לעצמך שליטה בשפה נוספת, וזה, בנוסף לכל ההטבות, נכס שלא יסולא בפז.

אז כאמור, אם נופים מדהימים מדברים על ליבכם, אם תרבות חמה וססגונית היא אטרקציה שאתם לא יכולים לעמוד בפניה ואם אתם מאלה שאוהבים לאכול את העוגה ולהשאיר אותה שלמה ובנוסף לחוויית טיול מדהימה אתם גם מעוניינים גם ברווחים כלכליים נאים ביותר, "כוס התה" שלכם היא ללא ספק עבודה בספרד – גשו לבצע חיפוש עבודה כבר עכשיו.