עבודה בפלורידה

עבודה בפלורידה, ארץ השמש של ארצות הברית, היא תחום משתלם במיוחד. בחודשי החורף (בעיקר בסביבות דצמבר-ינואר, שבם חלה חופשת חג המולד והשנה החדשה) מגיעים לפלורידה הרבה מאוד נופשים, שרבים מהם נהנים מתקציב גבוה להנאות ולבזבוזים. גם תושבי פלורידה  עצמם אינם סובלים לרוב ממחסור כסף, והשילוב בין השניים יכול להסביר מדוע עבודה בפלורידה, במיוחד בתחום המכירות, הפכה לפופולרית כל כך בקרב צעירים ישראלים.

עבודה בפלורידה – למה זה כדאי?

כאמור פלורידה היא מדינה בעלת מזג אוויר נפלא, ונעים לשהות בה במהלך כל חודשי השנה כמעט. נוסף על כך יש בה הרבה אטרקציות לתיירים, החל מדיסניוורלד המפורסם שבאורלנדו ועד לחופים המפורסמים שברחבי המדינה. החיים בפלורידה מתאפיינים בנוחות ובנועם, ולכן עבודה בחו"ל בפלורידה מתאימה למי שמחפש את החיים הטובים.

יעדי עבודה בפלורידה

כיוון שיש בפלורידה הרבה ערים מוצלחות, אפשר למצוא במדינה לא מעט יעדים של עבודה בפלורידה. הגדולה והמוכרת מכולם היא מיאמי. העיר מוכרת בעולם בעיקר בזכות החופים הנפלאים שלה, שמושכים אליה גם תיירים רבים וגם אוכלוסייה מבוגרת אמידה, שבאה לבלות את ימי הגיל השלישי תחת קרני השמש הנעימות. אם אתם חפצים בעבודה במיאמי, עומדות בפניכם אופציות רבות מאוד. עוד יעד בולט של עבודה בפלורידה היא העיר אורלנדו, מקום משכנו של דיסניוורלד, אחד מן הלונה פארקים הגדולים ביותר בעולם. עוד יעדים הם העיר קי ווסט, שאמנם קטנה משמעותית מן השתיים האחרות אך מושכת לא מעט נופשים, והעיר הגדולה טמפה.

עבודה בפלורידה – תחומי עבודה

כמו בכל המדינות המציעות עבודה בארה"ב לצעירים, הרבה מאוד הצעות עבודה בפלורידה מגיעות מתחום העגלות. כפי שכבר ציינו תושבי פלורידה ואורחיה נהנים ממצב כלכלי מצוין לרוב, מה שמבטיח סיוע משמעותי למוכרים בעגלות. למרות הקרקע הפורייה, חשוב לזכור כי עבודה בפלורידה בעגלות היא לא עניין פשוט. יש בה פן פיזי לא קל, בשל העובדה כי היא נעשית בעמידה, אבל עוד יותר מכך היא כרוכה בקשיים מנטליים – לפעמים יש ימים קשים, שלא הולך בהם, וצריך אופי חזק כדי לא להישבר ולהמשיך הלאה. בסיכום הכללי נראה כי עבודה בפלורידה בעגלות משתלמת מספיק כדי להחזיק מאות עובדים מרוצים, כיוון שהפופולריות של המדינה בקרב צעירים רק הולכת וגוברת. מלבד עבודת העגלות יש בפלורידה מקום של כבוד גם למכירת ציורי שמן. זוהי עבודה בפלורידה הכוללת מעבר בין בתי השכונות המבוססות בערים, ויש במדינה הרבה כאלה. העבודה בציורי שמן מתאימה במיוחד לפלורידה בגלל האקלים המצוין, שמאפשר לשהות בחוץ שעות רבות בלי להירטב בגשם או לקפוא מקור. אם אתם מוכנים לוותר על הכסף הגדול של המכירות לטובת עבודה יציבה יותר, תוכלו למצוא עבודה בפלורידה גם בתחומים אחרים. בין האופציות הבולטות: מובינג, עבודות בתחום האבטחה, או פר או מלצרות.

עבודה בפלורידה לישראלים

חלק גדול מאוכלוסיית פלורידה מורכב מיהודים ומישראלים לשעבר, עניין שפועל מצוין לטובת מי שמגיע לחפש עבודה בפלורידה. במיאמי למשל יש ריכוז גבוה במיוחד של ישראלים ויהודים, כך שאפשר למצוא שם עבודה יותר בקלות וגם להיות קרובים למקורות אוכל כשר, לעיתונים זמינים בעברית וכו'. חשוב לציין כי גם בקרב ישראלים קל יותר להשיג עבודה בפלורידה כאשר יש ברשותכם אישור עבודה מתאים, כמו בשאר עבודות בחו"ל.