עבודה בפלורידה

פלורידה הממוקמת בדרום ארצות הברית היא יעד מועדף של צעירים רבים המחפשים עבודה בחו"ל למספר חודשים. עבודה בפלורידה בקניונים הגדולים שהעיר מציעה היא אפשרות  מאוד אטרקטיבית עבור צעירים שרוצים לעבוד בארצות הברית עם אשרת שהייה מסוג H2B. מזג האוויר החמים מאפשר לבלות בחוץ גם בתקופת העבודה סביב חג המולד, כך שמי שבוחרים להתנסות באחת מהאפשרויות של עבודה בפלורידה בדוכנים בקניונים, יוכלו גם לגוון את השהות שלהם בה גם בחורף החם והיבש.

אשרת עבודה H2B למעוניינים למצוא עבודה בפלורידה

מי שמעוניינים לעבוד בארה"ב, צריכים אשרת עבודה שתאפשר להם להיות מועסקים באופן חוקי על ידי מעסיקים בארה"ב. מי שמעוניינים למצוא עבודה בארה"ב בתחום המכירות בתקופת החגים, טוב אם ימצאו כבר מהארץ מעסיק שיבטיח להם את אשרת העבודה העונתית מסוג H2B. זו אפשרות שקורצת לצעירים רבים המעוניינים לחסוך סכומים גדולים של כסף בעבודה עונתית, שכן עמלות המכירה של מי שיודעים למכור היטב, הן גדולות בתקופת החגים.

על מנת להוציא אשרת עבודה מסוג H2B יש ליצור קשר עוד בישראל עם חברה שמעסיקה צעירים לתקופה של כשלושה חודשים. כשאתם פונים בבקשה להוציא ויזה לארה"ב מסוג זה, עליכם להציג מכתב הפנייה מטעם המעסיק.

עבודה בפלורידה בעגלות

במידה ואתם בוחרים באחת מהאפשרויות של עבודה בפלורידה, כדאי לחשוב ברצינות על עבודה בחו"ל בעגלות בתקופת החגים. החגים הם חג המולד וראש השנה האזרחית, תקופה קצרה בה שיעור הקניות מזכיר גם את בהלת הקניות שיש בישראל לקרת חגי תשרי או לפני פסח. בעונת החגים הקניונים הגדולים בפלורידה מוצפים באמריקאים שמחדשים את המלתחה שלהם, קונים מכשירים שונים ובעיקר מתנות לאחרים ולעצמם. צעירים נמרצים בעלי כישורי מכירה, יוכלו להרוויח שכר נאה ועמלות יפות במשך תקופה ממוקדת של מספר חודשים. חברות רבות שמחפשות עובדים לתקופת החגים מציעות לעובדים תנאי מגורים מפנקים, דירה שמציעה מותרות כמו ג'קוזי ונגישות לחדר כושר ולבריכת שחייה. תנאים אלה אמורים לפצות את מי שיעבדו שעות ארוכות על הרגליים בקניונים, וחשוב לזכור שעבודת המכירה איננה פשוטה ורק מי שמצטיינים בה, אומנם מרוויחים יפה. יש חברות שמציעות הכשרה בתחום המכירות עוד בארץ, וליווי ועידוד צמודים במשך תקופת העבודה.

מה אפשר לעשות כשאתם אחרי עבודה בפלורידה

מי שמגיעים לצורך עבודה בחו"ל בפלורידה, יוכלו גם ליהנות ממנעמי החיים בחבל ארץ זה. מיאמי היא העיר הגדולה בפלורידה, וידועה בחופים שטופי השמש שלה ובבתיה הצבעוניים. מיאמי מציעה גם פארקים, מוזיאונים וגני חיות. האזורים הנודעים ביותר במיאמי הם מיאמי ביץ' וסאוט ביץ', הרחובות באזורים אלה בנויים בסגנון הארט דקו ומלאים באוכלוסייה צעירה ורב גונית. חופי הים של מיאמי מציעים חול בהיר ונקי, מים בטמפרטורה נעימה וטיילת ארוכה בה רבים נוסעים על רולר בליידס.

עבודה בפלורידה הינה הזדמנות לשלב עבודת מכירות חוקית בארה"ב, יחד עם בילוי זמן באחד מהאזורים עם חופי הים היפים ביותר. פלורידה היא יעד אטרקטיבי לנסיעה לעבודה עונתית בעגלות בקניונים בגלל מזג האוויר הנעים השורר בה גם בחודשים דצמבר וינואר. כך שאפשר לשלב עבודה בפלורידה בבילוי בחופי הים, ואם ניחנתם ביכולות מכירה מרשימות לחסוך כסף רב.