עבודה בקליפורניה

זה כבר לא חדש שאנשים נוסעים לחפש את עצמם בחו"ל. כלכלית ורוחנית עבודה בקליפורניה תיתן לך אפשרות לעשות כמויות אדירות של כסף ובו בעת לשלב סתלבט וכיף חיים באחת מהמדינות היפות ביותר שבארצות הברית. עבור בני נוער משוחררים מהשירות הצבאי שלהם, או אנשים שלאחר הלימודים ורוצים לקצץ קצת את המינוס שנגרם להם במהלך התואר, עבודה בקליפורניה יכולה לשרת בתור מענה נפלא, מבין רבים בארה"ב או בעולם. קראו עוד ולמדו על עבודה בקליפורניה.

עבודה בקליפורניה, איך זה עובד?

עבור אלו מאיתנו שאין להם דרכון ואזרחות זרה (רובינו המוחץ), להשיג עבודה בחו"ל בקליפורניה לא תהיה משימה פשוטה וקלה. הדבר דורש מחקר קטן, סקר שוק הצע העבודות ולא מעט שעות על האינטרנט. כדי להתכונן לעניין יש לקחת בחשבון מספר פרמטרים ומשתנים תחת שיקולכם. חשוב מאוד לבחון את היתרונות, המעלות והכישורים שלכם, ולא פחות חשוב לדעת מה הם הדברים בהם אתם קצת יותר, נו, בעדינות 'צולעים'. כשעושים את המסע ליבשת אחרת ומשקיעים כמה אלפי דולרים במטרה לראות אותם הופכים לסכום גדול יותר לאחר מכן, חשוב מאוד לדעת שאתם נכנסים לעולם שישרת אתכם כלכלית וכמו כן גם יהיה מהנה, כי אחרת- מה הטעם?

מבין האופציות הפרוסות בפניכם ישנן שתיים עדיפות, ואחת שהיא, איך נאמר זאת? 'קצת' פחות. נתחיל ממנה. רבים מסתננים לארצות הברית, בין אם דרך באופן בלתי חוקי בעליל או דרך ויזה של תיירים, משתקעים בארץ ועובדים בה באופן לא חוקי. עבודה לא חוקית היא דבר בלתי מומלץ בכל מובן. מי שנתפס כעובד ב'עבודה שחורה' בארצות הברית מגורש מהמדינה באופן מיידי ומקבל 'חותמת שחורה' (איסור לחזור לארצות הברית בעשור הקרוב). לפעמים הגירוש יכול לבוא רק אחרי ישיבה של כמה חודשים בכלא. זה אמור להוות איום מספיק גדול, אבל אם לא, אולי כדאי לציין שמעסיקים שאינם מחויבים בחוזה חוקי לעובדיהם יכולים לשלם כמה שבא להם בסוף החודש, ולך תתווכח איתם.

ועכשיו לאופציות החוקיות והעדיפות. הראשונה מוגבלת בעיקר ליוצאי יחידות קרביות מובחרות. אנשים בעלי רקע מסוג זה יכולים למצוא עבודה בקליפורניה באבטחת מוסדות פרלמנטאריים או בתי כנסת. רוב הגופים הללו ככולם מעדיפים להחזיק ולהעסיק ישראלים בעלי רקע מסוג זה. עבודות מסוג זה מאוד נחשבות למועדפות מבין כמעט כל תחום האבטחה כולו.

עבור הג'ובניקים, הבנות, או אלה שלא עשו צבא עבודה בקליפורניה כנראה תהיה בתחום המכירות. כן, העגלות שכולכם כבר כנראה שמעתם עליה ברמה זו או אחרת כבר זמן די רב הפכו לפלח השוק העיקרי של עבודות בחו"ל. העבודה בעגלות איננה מתאימה כלל וכלל עבורך אם אתה טיפוס מסתגר או ביישן. העבודה במכירות מתבססת בעיקרה על אחוזי מכירות, כלומר ככל שאת מוכר ככה תרוויח. לא כל אחד יכול להיכנס לקצב כזה של עבודה, והרוב נשברים עוד בימים הראשונים של העבודה כשהם מתייאשים מחוסר יכולתם לסגור מכירות. אם אתה טיפוס אמביציוזי, בעל תשוקה ויכולת לנהל תקשורת בין אישית בריאה חפש עוד מידע על עגלות ועל תחום הרחב שהוא עבודה בקליפורניה.