עבודה בקליפורניה

כאשר מתחילים בחיפוש אחר עבודה בחו"ל רצוי לחקור ולהתעניין במקומות האטרקטיביים והרווחיים ביותר. קליפורניה היא הזדמנות שלא כדאי לפספס. עבודה בקליפורניה היא בהחלט   דבר כזה שכדאי לכם לשמוע עליו. קליפורניה מהווה יעד אטרקטיבי ורווחי במיוחד ונתחיל רק בכך שנספר לכם שכמדינה בפני עצמה, כלומר גם בלי שנכליל את שאר ארצות הברית, קליפורניה עומדת במקום החמישי בעולם מבחינת הכוח הכלכלי שלה. עובדה זו לבדה יכולה לרמז על רמת החיים, ומדוע המשכורות בקליפורניה גבוהות מאוד ביחס למקומות אחרים בעולם. בנוסף להיותה מדינה שופעת באדמות מעובדות ובחוות חקלאיות, קליפורניה מוכרת בזכות לוס אנג'לס הממוקמת ועוד יותר בזכות הוליווד עיר הכוכבים, המפורסמת כבירת הקולנוע העולמית.

תרבות השופינג של קליפורניה מפותחת ביותר, ולכן נפוצה מאוד עבודה בקליפורניה בתחום המכירות. תחום זה, שחברות ישראליות רבות לקחו תחת כנפן, הוא תחום שזקוק תמיד לאנשי שיווק ומכירות. דרושים צעירים חדורי מוטיבציה שמעוניינו ללמוד את אמנות המכירה. ההכשרות שניתנות על ידי חברות של עבודה בחו"ל הן לרוב מן האיכותיות ביותר, שהרי כל מטרת החברה היא לעשות כמה שיותר כסף ולכך היא זקוקה לעובדים מיומנים. ניסיון קודם בתחום אינו תנאי חובה, אם כי יש והיה מועיל להכיר מקרוב מכירות בארץ לפני הקפיצה למים הסוערים והאינטנסיביים של עבודה בארה"ב בקליפורניה.

העבודה בעגלות בקניונים היא הפופולארית ביותר, ולמרות שזאת עבודה קשה, עם מספיק כוח רצון ניתן להרוויח סכום כסף ענק בזמן קצרצר. העבודה בקניונים קשה משום שהיא קצת גורמת לאנשים תחושת קלסטרופוביה , אך עם הזמן הפחד ממקומות סגורים מתחלף בתאוות מכירות ומה שצריך זה בסך הכל להיכנס לשוונג ולגרוף את האחוזים מן המכירות. החברות שמתמחות שתחום של עבודה בקליפורניה מתאפיינות בנדיבות מבחינת אחוזי המכירות הניתנות לעובדים. אל תלכו על מקום עבודה בחו"ל שמציע פחות מעשרים אחוזי עמלה משום שזה בהחלט הרף התחתון.  החברות האלה דואגות לכל ענייני הניירת ועוזרים עם כל הבלאגן של הוצאת דרכון וקבלת אשרת עבודה כך שמכת הבירוקרטיה מטופלת כמעט לגמרי במקומכן. חברות אלו דואגות מראש לעובדיהן ומשכנות אותם ואותן ביחידות דיור איכותיות ולעיתים אף בוילות מן הרמה הגבוהה ביותר.

עבודות בחו"ל בקליפורניה יכולות להיות מספקות לצעירים חובבי בילויים שהרי בתום יום עבודה מפרך, או כאשר מגיע סוף סוף סוף השבוע אין כמו יציאה לבילוי משותף עם הצוות האהוב, שנעשה קרוב כמו משפחה. לקרוע את המועדונים המפורסמים והזוהרים בהם מבלים גם רבות מן הסלבריטאיות ההוליוודיות. ואם זה לא מספיק, דעו לכם שמזג האוויר בחופיה של קליפורניה (שנושקים לאוקיינוס השקט והחושני) הוא ים תיכוני ומזכיר מאוד את הימים היותר נעימים של הקיץ בישראל. אגב זאת הסיבה המקורית שאת אולפני הסרטים הראשונים הקימו בהוליווד. פשוט מאוד ריבוי שעות האור עזר לצילומים בתקופה שתאורת החשמל הייתה רק בחיתוליה.

אם אינכם נוסעים במטרה להפוך לכוכבים מפורסמים, כנראה שמשמעותה של עבודה בקליפורניה תהיה עבורכם מכירה בעגלות בקניונים, אולם אם תצטיינו בעבודתכם ותביעו נכונות למחויבות גדולה יותר ייתכן שתקודמו לתפקידים כמו אחראית צוות ועד אפילו מנהל אזורי. אחרי הכל, עבודה בקליפורניה היא עסק לעובדים צעירים או צעירים ברוחם בעלי חריצות, משמעת עבודה ומוטיבציה גבוהה לעשות הרבה כסף בזמן קצר.