עבודה בשבדיה

עבודה בשבדיה מתבצעת לרוב באזורי העיר, וגם כשלא מדובר בערים שוקקות במיוחד, לא חסר אקשן. כמו שרובנו יודעים חשוב מאוד לשמור על חיים פרטיים לצד העבודה, ולא להיות עסוקים כל הזמן בבוס, בקולגות, בלקוחות ובמוצרים. המתכון הטוב ביותר לשרוד עבודה בשבדיה ובכלל הוא כזה: כשעובדים, לתת מאה אחוז ולהיות מרוכזים לגמרי בעבודה. מרגע שעוזבים את המתחם או שהסתיימו השעות – שוכחים מהכל. עד למחרת. כמובן שאם יש בעיות דחופות לפתור אז מותר מדי פעם לחרוג מהמתכון הזה, אבל ביתר הזמן כדאי להקפיד עליו ולדאוג לתעסוקה בשעות הפנאי. אז מה אפשר לעשות בשבדיה בזמן הפנוי? בהמשך תמצאו מקומות בילוי, אטרקציות יום ולילה, מועדונים בערים השונות, הצעות טיול וקמפינג ועוד אפשרויות שתוכלו לבדוק בזמן הפנוי שמאפשרת עבודה בשבדיה.

 

לבלות במהלך עבודה בשבדיה

לא קשה למצוא איפה לבלות, לא רק בסטוקהולם הבירה אלא גם בערים מאלמו וערים אחרות שבהן מרוכזות  מאות הצעות עבודה בשבדיה ויותר. בילוי בבר למשל יכול להיות עניין קבוע: כל ערב, אחרי העבודה, אפשר לרדת לפאב השכונתי לכוס בירה, או לחכות לסופ"ש ולשדרג את הבילוי באחד המועדונים. על ברים שכונתיים קשה להמליץ כי תלוי איפה גרים אבל מקומות בילוי מוצלחים ומומלצים לא חסרים: מי שמצא עבודה בשבדיה בעיר מאלמו יוכל לבחור מדי יום בין שלל אפשרויות בילוי, החל מקאזינו, דרך מקומות כמו הבודהה לאונג' או ברים ופאבים ברחוב לילה טורג העמוס והשמח ועד ההצעה המעניינת להחליק על הקרח. גם מועדונים בעיר זו בשבדיה יש למכביר – ברוב המקרים, עבודה בשבדיה תכלול בדיקה מקרוב של לפחות שניים מהם, אם לא יותר.

 

עבודה בשבדיה – חיי לילה בסטוקהולם

סטוקהולם (יש שכותבים שטוקהולם) היא כמובן גולת הכותרת כיוון שמדובר לא רק בבירה אלא גם בעיר עם הכי הרבה אופציות בילוי בשבדיה. Götgatan מתאים למי שרק התחיל עבודה בשבדיה – מדובר באזור עמוס בברים זולים. כל מי שכבר התחיל להרוויח ולא מפחד על הכסף יכול לעבור לבלות ב- Stureplan, האזור הנוצץ יותר. אחד הברים המפורסמים בשבדיה הוא האטרקציה התיירותית אייס בר – שכולו עשוי קרח. לא בטוח שמי שמעביר עבודה בשבדיה יתלהב דווקא מהמקום הזה. אם מדובר ביציאה בסופ"ש, מקומות כמו הקפה אופרה, הברנס וה-White Room הם המועדונים החמים בעיר. בכולם אפשר לפגוש מקומיים, זרים שהגיעו למטרת עבודה בשבדיה או לימודים וכל מי שיש לו סטייל. בערב הבילוי כדאי לבדוק באתר האינטרנט של כל מקום לגבי מסיבות מיוחדות, מחירים ומגבלות גיל או לבוש.

 

עבודה בשבדיה ואטרקציות אחרות

עבודה בשבדיה קורצת לפעמים דווקא לאלו שלא ממש מתים על לצאת לאזורים צפופים, לשלם הרבה כסף ולהשתכר עד אובדן חושים. מי שעונה על ההגדרה הזו לא חייב לסבול במהלך העבודה. אמנם מוזיאונים, ארמונות ומגדלי תצפית נסגרים די מוקדם אבל לפעמים מספיק לבנות על יום קצר או על הסופ"ש כדי למלא מצברים. טיול באזור גמלה סטאן יכול להיות מרענן מאוד – זאת העיר העתיקה בסטוקהולם, שבדיה. גם החלקה על הקרח במהלך עבודה בשבדיה היא בילוי חובה, ומי שרכב על סקטים או רולרבליידס יכול להפוך את זה ממש לספורט קבוע להטענת אנרגיות. וכמובן, בילוי באחד המוזיאונים בעיר בשילוב פיקניק בפארקים ושיט על אחד האגמים הרבים בשבדיה, בערים או מחוצה להן, זו יכולה להיות תכנית קבועה או חד פעמית לשבור שגרת עבודה בשבדיה. אם היעד השבדי פחות נראה לכם תמיד יש עבודות אחרות באירופה כמו עבודה באנגליה, עבודה בספרד ועוד.