עבודות בספרד

כאחת המדינות המבוקשות ביותר מבחינה תיירותית, תוכלו להיתקל בהיצע הולך וגדל של הצעות עבודה בספרד הקסומה, אשר יגשימו עבורכם את החלום לחיות ולעבוד בחו"ל. מגוון עבודות בספרד מוצעות לישראלים אשר מבקשים להרוויח כסף בו בזמן שהם חווים את הניחוחות האקזוטיים של חו"ל. עם אקלים חמים ונוח, טופוגרפיה הנעה בין חופי ים קסומים ועד פסגות הרים מושלגים ותרבות ססגונית ועליזה, ספרד ממגנטת אליה תיירים מכל קצוות תבל.     

 איזה עבודות בספרד מוצעות לישראלים?

התחום המוביל של עבודות בספרד הוא מכירות בעגלות בקניונים. רוב המוצרים שנמכרים הם מוצרי טיפוח של ים המלח, אבל ניתן למצוא גם עגלות של צעצועים, אביזרי חימום ומוצרי טיפוח לשיער. המכירות בעגלות נעשות במתכונת של שישה ימי עבודה, 8-12 שעות ביום והשכר מבוסס לרוב על עמלות ובונוסים בלבד. תחום נוסף וותיק יותר של עבודות בספרד הוא במכירת ציורי שמן בשיטת "דלת אל דלת". העבודה בציורי שמן כרוכה בפחות שעות עבודה,  אבל סגנון המכירה – נקישה על דלתות הבתים והצעת המרכולת – איננו מתאים לכל אחד. בגלל הטיסה הקצרה והזולה יחסית, רוב החברות שמציעות עבודות בספרד לישראלים מתחייבות להחזר מלא של כרטיס הטיסה לאחר תקופת עבודה בספרד של מספר חודשים.

 ולגבי ויזה לספרד

חדשות טובות – ישראלים לא זקוקים לויזה על-מנת להיכנס לספרד, ולא נהוגה ויזת עבודה בספרד המיוחדת לסטודנטים או לצעירים. והחדשות טובות עוד יותר למי מכם שמחזיקים בדרכון אירופי – אתם יכולים ליהנות מהפריבילגיה לעבוד בספרד באופן חופשי, ממש כמו כל ספרדי מן השורה. 

 עבודות בספרד – יתרונות נוספים

מאז הכניסה לשוק האירופי והמעבר לשימוש ביורו, כלכלת ספרד יציבה ביותר ונמצאת בצמיחה מתמדת. כוח הקנייה בספרד, הוא חזק ויציב ופירוש הדבר שיש זרימה של כסף גם לתחום המותרות, שמהווה את החלק הארי של עבודות בספרד לישראלים. שנית, מדובר בשוק רענן יחסית, שעוד לא מיקסם את הפוטנציאל שלו – התחרות קטנה יותר והביקוש עודנו גדול מההיצע. זה בניגוד למדינות אחרות בהם השוק עמוס לעייפה במוצרים והתחרות על כספם של הקונים גדולה וקשה יותר.  בנוסף, הוצאות המחייה במדינה הן זולות יחסית למדינות אירופאיות או מערביות אחרות. מחייה זולה פירושה חיסכון של נתח גדול יותר מההכנסות.   

 איפה עובדים בספרד

לפופולאריות הגדולה ביותר זוכות עבודות בספרד בערים המרכזיות כמו ברצלונה ומדריד, כיוון שאלה הן הערים המתויירות ביותר. אזור נוסף, השייך לספרד ונחשב ליעד תיירות מבוקש בקרב האירופאים ובקרב מחפשי העבודה הוא האיים הקנריים. מעבר לאלה, ניתן למצוא עבודות בספרד בערים נוספות ואקזוטיות כגון ולנסיה, מלגה ועוד.      

 ומה לגבי הספרדית?

למי מכם שחוששים ממחסום השפה, הסירו דאגה מליבכם – אתם לא תהיו הישראלים הראשונים שהגיעו לאייש עבודות בספרד, כשבארסנל המילולי שלהם המילה "אולה" בלבד. בגלל שהספרדית המדוברת היא שפה יחסית קלה ללמידה, עם קצת נכונות ללמוד ו"שבירת שיניים", לאחר מספר שבועות, תמצאו את עצמכם מנהלים שיחה ברמה בסיסית. אם כן, גם אם אין לכם מושג קלוש בספרדית ותיאלצו בהתחלה לפלס את דרככם בעילגות בינונית עד קשה, לאחר מספר חודשים יישכח הקושי הראשוני ותמצאו את עצמכם לא רק עם זיכרונות מחוויה מדהימה וכסף שחסכתם, אלא גם עם ידיעת שפה נוספת.

 אם כן, לאלה מכם שכבר לקחו את ההחלטה ללכת על עבודות בחו"ל, אך עדיין מתלבטים באשר ליעד, ספרד היא בגדר המלצה בוערת. היכנסו לאתר המצוין "מכה", המציע עבודות בספרד ולא תצטערו.