עבודות חשמל בבית

בעיות חשמל בבית או בעסק הם נפוצות למדי, אם בעבר לוח החשמל שהיה מותקן בדירות היה מיושן היום הדברים נראים אחרת, נכון שבבתים ישנים בעיות חשמל הם נפוצות ולעיתים עומס קטן יכול לגרום לקצר, אבל גם בבתים אלו מערכת החשמל עברה שדרוג משמעותי בשנים האחרונות.

 

בדירות חדשות בעיות חשמל קורות לעיתים נדירות אבל תיקונים ותוספות הם צורך קיים, עוד נקודת חשמל, התקנת נקודה למיזוג, תיקון קצר ומכשירי חשמל הם דבר שבשגרה, מתי ניתן לטפל לבד ומתי כדאי להזמין חשמלאי מוסמך? כמה זה עולה ומה צריך לדעת? הכול במדריך הקצר שלפניכם.

 

בתחומים בהם קיימים בעלי מקצוע רבים כדאי לבדוק היטב מהי הכשרתו של החשמלאי והאם הוא מחזיק בתעודות הסמכה, ההמלצות הטובות ביותר על חשמלאי מקצועי הם דרך מכרים, שכנים וגם בני משפחה, זקוקים לתיקון? הרימו טלפון ונסו לקבל המלצות.

 

מחירים: יש מחירים קבועים עבור שירותים שונים אבל שמדובר בבעיה מורכבת המחירים יכולים להיות גבוהים, הדבר נכון גם במקרים בהם יש צורך להחליף חלקים פגומים, מהם המחירים לתיקונים פשוטים? אם מדובר במקרה שאינו דורש תיקון ארוך תאלצו לשלם רק עבור ביקור חשמלאי סכום של  180 ₪ בממוצע, נקודת חשמל חדשה למזגן למשל, תעלה לכם 300 ₪ בממוצע, לפני שאתם מזמינים חשמלאי מקצועי נסו לאתר את הבעיה לבד.

 

והאם לתקן לבד? כולנו אוהבים להיות בעלי מקצוע לעת מצוקה אבל שמדובר בבעיות חשמל לא כדאי לקחת את הסיכון, אל תנסו לתקן דבר שאתם לא מבינים בו! אל תחשפו את עצמכם ובני משפחתכם לסיכון של התחשמלות, חפשו חשמלאי בהקדם.

 

שומרים על קשר: כולכם יודעים כמה קשה לאתר בעל מקצוע איכותי ואמין, מצאתם אחד כזה? שמרו את פרטיו והמליצו עליו גם לאחרים, שמירת קשר עם חשמלאי היא טובה ואף מומלצת כאשר תאלצו שוב לשכור את שירותיו הוא כבר יכיר את הבית וגם יעניק לכם מחיר טוב.

 

עבודות חשמל גדולות: אם אתם עורכים שיפוצים בבית או עוברים לבית חדש ומדובר על עבודה גדולה כדאי לקבל מספר הצעות מחיר, בקשו לוודא כי לחשמלאים יש הסמכה ואל תהססו לראות אותה, בחרו את ההצעה הטובה ביותר וערכו הסכם מסודר בו פרטו את המחירים ולוח הזמנים לביצוע העבודה.

 

עוד מידע באתר חשמלאי ברשת www.hone.co.il

כתיבת תגובה