עגלות בספרד

עגלות בספרד הן עסק הצובר תאוצה בשנים האחרונות. עם התחזקות הכלכלה הספרדית (לאחר הצטרפותה לאיחוד האירופי), החלו יותר ויותר חברות ישראליות – רבות מהן בתחום המכירות בעגלות – לפעול בשוק המקומי, והתוצאה: היצע גדל והולך של מקומות עבודה בספרד לישראלים. אז אם אתם מאלה שחולמים להתפרנס ולחיות בספרד הקסומה, המשיכו לקרוא את הכתבה הבאה על עגלות בספרד, ותאמינו שלפעמים חלומות מתגשמים…

 אחד היתרונות שיש לביצוע עבודה בספרד בעגלות היא השוק הכלכלי היציב של המדינה – גם אחרי המשבר הכלכלי, כלכלת ספרד נחשבת לאחת היציבות והמתפתחות באירופה והיא היעד השני המתוייר ביותר בעולם. ככל שזה נוגע לתחום של עבודות בחו"ל בעגלות, כוח קנייה גדול ויציב פירושו פוטנציאל מכירות גבוה, אחוזי הצלחה גבוהים יותר והכנסות גדולות יותר. יתרה מכך עגלות בספרד, בניגוד למדינות אחרות, הן עסק צעיר יחסית שהולך וצובר תאוצה כל הזמן. התוצאה היא ששוק המכירות רענן יותר והתחרות על כספם של הלקוחות קטנה יותר, דבר שמגדיל עוד יותר את פוטנציאל המכירות וההצלחה.   

שני יתרונות נוספים הנזקפים לזכות מי שבוחר לעבוד בעגלות בספרד הם מדיניות ההגירה של המדינה ועלות המחייה והמגורים בה. ישראלים לא זקוקים לאישורים מיוחדים על-מנת לקבל ויזת תייר למדינה ואפילו ויזת עבודה ניתן להשיג די בקלות. כמו כן, מדיניות ההגירה של ספרד היא סובלנית למדי והפיקוח על מהגרי העבודה נמוך. ולבסוף, עלות המחייה והמגורים בספרד היא בין הזולות באירופה ובמדינות מערביות אחרות שבהן גם אפשרויות עבודה בחו"ל, מה שמבטיח לכם לחסוך ביתר קלות אחוז גבוה יותר מההכנסה שלכם.

 עגלות בספרד – מה מוכרים

רבות מהחברות המפעילות עגלות בספרד משווקות מוצרי טיפוח ובריאות של ים המלח. לצידן תוכלו למצוא עגלות בספרד המשווקות ומוכרות מוצרים אחרים, כגון אביזרי אופנה, אביזרי חימום, ציוד למכשירים סלולאריים, אביזרי שיער, צעצועים ועוד. ההמלצה שלנו היא לבחור עגלות בספרד המוכרות דברים הקרובים לליבכם, כי ככל שאתם מחוברים יותר למוצר, כך יוקל עליכם למכור אותו ותצאו נשכרים יותר.

 ומה לגבי הספרדית?

נכון שבמהלך עבודה בספרד נדרשת ידיעה של השפה הספרדית ויש יתרון למי שיודע אותה. יחד עם זאת, גם אם אתם לא יודעים ולו מילה אחת בספרדית תוכלו להתגבר על מכשול השפה. ראשית, הספרדית המדוברת היא קלה יחסית ללמידה. שנית, חברות רבות לא דורשות ידע מוקדם בספרדית ומספקות את ההכשרה הבסיסית הנדרשת על מנת להצליח למכור כבר בשבועות הראשונים לעבודה. אחרי זמן לא רב, כאמור, תרכשו לעצמכם שפה חדשה.

 שכר, מגורים והוצאות

העבודה בעגלות נעשית במתכונת של שישה ימי עבודה בשבוע, בין 8.5-12 שעות עבודה ביום (תלוי בעונה) והשכר מבוסס לרוב, כמו במדינות אחרות, על עמלות ובונוסים בלבד. האינטרס של החברה הוא שתהיו המוכרים הטובים ביותר שאתם יכולים ולכן רובן מציעות הכשרה, ליווי צמוד ואוזן קשבת בכל הנוגע למכירות שלכם. רוב החברות גם מספקות מגורים מסודרים ומוזלים לעובדים, המנוכים מתלוש המשכורת ודואגות להווי ופעילויות. בנוסף, רובן מתחייבות על החזרי עלות כרטיס הטיסה, לאחר מספר חודשי עבודה.

 לסיכום, לכל אלה מכם שחולמים לחוות את ספרד וגם להרוויח כסף מעולה על הדרך, העבודה בעגלות היא אופציה מצוינת. מרבית העגלות מרוכזות בערים הגדולות והמתויירות ביותר בספרד, קרי ברצלונה, מדריד וטולדו. יחד עם זאת, תוכלו למצוא עגלות בספרד גם באיים הקנריים או בערים אחרות כגון סיביליה, ולנסיה, טולדו ועוד. אתם חופשיים לבחור לפי טעמכם האישי, בידיעה שלכל אחד מהמקומות בו פועלות עגלות בספרד קיים הפוטנציאל להגשים את חלומכם.