עיצוב אתרים , בניית אתרים

עיצוב אתרים זהו תחום חדש ומרתק המציע אפשרויות עבודה רבות ומשלב בתוכו ידע במחשבים ויכולת אומנותית.כיום כל אתר אינטרנט משתמש בשרות עיצוב אתרים,עיצוב אתרים הוא חלון הראווה של האתר.

עיצוב אתרים זהו תחום חדש ומרתק המציע אפשרויות עבודה רבות ומשלב בתוכו ידע במחשבים ויכולת אומנותית.כיום כל אתר אינטרנט משתמש בשרות עיצוב אתרים,עיצוב אתרים הוא חלון הראווה של האתר.כיום כאשר ברשת יש תחרות גדולה כמעט בכל תחום,עיצוב אתרים ותכנות אתרים הינו תחום חשוב ביותר לאתר מוצלח. ישנם סגנונות רבים של עיצוב אתרים,אתרים מודרניים אשר מקפידים על מראה טכנולוגי וחדיש. מצד שני ניצן למצוא עיצוב אתרים בסגנון אומנותי המשלב ציורים וצילומים אומנותיים. בין אם מדובר באתר עסקי המנסה למכור מוצר לבין אתרי ידע המנסים לתת לקורא מידע, כולם משתמשים בשרות עיצוב אתרים.
יש בעלי אתרים אשר לומדים בעצמם את תחום עיצוב אתרים או בניית אתרים וחלקם אף תכנות אתרים. את ההבדל בין עיצוב של אדם המתמחה בתחום עיצוב אתרים לבין "עיצוב מוכן" ניתן לראות מייד. עיצוב אתרים זה אומנות לכל דבר,שילוב הצבעים,בחירת סגנון הכתיבה והיכולת להראות בצורה היעילה ביותר את תוכן האתר.
כל אחד אולי יכול ללכת ללמוד או פשוט ללמוד בעצמו עיצוב אתרים, אך זה לא מבטיח את היותך מעצב אתרים איכותי.ניתן לומר שתחום עיצוב אתרים מומלץ במיוחד לאלו אשר מצד אחד אוהבי אינטרנט מחשבים ופרסום, ומצד שני בעלי יכולות אומנותית וראייה חזותית טובה. עיצוב אתרים מורכב מאוסף של קבצים אלקטרוניים אשר מוצגים בצורת דף אינטרנט. יש כמה קטגוריות של תצוגה כגון XML,XHTML,HTML. אדם אשר עוסק בעיצוב אתרים בצורה מעמיקה לומד שפות אלו ויותר בעיקר אם הוא מעוניין לפתוח חנות וירטואלית .

עיצוב אתרים כהתמחות מכיל בתוכו תחומי לימוד שונים.כגון עיצוב תקשורת,טכנולוגיות מידע ומערכות מידע. ככל שעובר הזמן יותר ויותר מנתח הפרסום עובר לדפי הרשת ולכן תחום עיצוב אתרים הופך להיות מקצוע נחשק. מעצבי אתרים הופכים להיות אנשים עסוקים מאוד שמתפרנסים בצורה יפה , מהבית !. יורם מעצב אתרים אשר למד עיצוב אתרים בעצמו מספר. "אני חושב שתחום עיצוב אתרים הוא מקצוע נהדר. אני גולש המון ברשת , מתסכל על עיצובים של אתרים ולומד. בתחום הזה הלימוד אף פעם לא ניגמר, כל הזמן שפות התכנות וכלי העצוב משתנים ומשתפרים זה פשוט נהדר. בנוסף לקח אני עובד מהבית ומחלק את שעות העבודה לפי הנוחות שלי. אני פשוט מאושר שגילתי את המקצוע עיצוב אתרים,גם אני נהנה וגם מתפרנס בצורה מצוינת." אז אולי אתה כבר מעוניין ללמוד עצוב אתרים ואולי פשוט מעכשיו שאתה גולש ברשת צומת הלב לעצוב אתרים תעלה. גלישה נעימה.

כתיבת תגובה