עיצוב חופות ושולחנות לאירועים

כמו כל דבר באירוע שלכם – האוכל, השמלה, המקום – גם העיצוב חשוב מאוד. כולם רוצים שהחתונה שלהם תהיה ייחודית. פעם כולם היו סומכים על האולם שיטפל בעיצוב: ארגון השולחנות, החופה, הקישוטים על הקיר והתאורה. מה שאמר שכל האירועים היו כמעט אותו הדבר, עם זר של ציפורנים על השולחן, תאורה ברמת הפלורסנט וחופה לבנה ומשמימה. זו הסיבה שבימים אלה זוגות רבים שוכרים עיצוב אירועים מקצועי כאחד משירותי החתונה.

בהשקעה לא גדולה גם אתם תוכלו לשכור מעצב אירועים בעל ניסיון, אשר יוכל לעזור לכם בתחומים שקשורים לאיך שהאירוע שלכם ייראה. עיצוב אירועים נותן לכם את האופציה להחליט על כל הפרטים הקטנים- על סוגי הפרחים, מראה החופה והמנורות המפוזרות במקום, ואפילו על סידור השולחנות וצבען של המפות. כמו כן, מתוקף תפקידו, המעצב לתקשר עם ספקי השירותים, לתאם ביניהם לבין בעל מקום האירוע ולהקפיד שאתם מקבלים את מבוקשכם.

עיצוב אירועים מקצועי מבטיח שהכל יקלע לטעמכם ושהארוע שלכם יהפוך לדבר אישי ככל האפשר, עד הפרט הקטן ביותר. מומלץ מאד לבחור במעצב ארועים מנוסה ככל האפשר, שיהיה מסוגל להבין את טעמכם ושיהיה פתוח לקבל הצעות שונות. הקפידו לבקש מעצב האירועים שיראה לכם את תיק העבודות שלו בכדי שתוכלו להתרשם מסגנונו ומאירועים שונים שעיצב בעבר, דבר שגם עשוי לתת לכם כמה רעיונות לחתונה הפרטית שלכם.

חשוב ביותר לברר האם מעצב האירועים אחראי לעיצוב זרי כלה, שכן כפי ששמלת הכלה מהווה פריט עיקרי וחשוב מאין כמוהו, בדומה לכך גם זר כלה מעוצב באופן אישי אינו דבר שתרצו לוותר עליו. בחירה בעיצוב זר מקצועי מוודאת שהכלה תהיה מאובזרת בזר שעוצב במיוחד בעבורה, וברוב המקרים אף סידור יותר איכותי מזרי פרחים מוכנים.

ואם מתחשק לכם לקרוא עוד על נושא עיצוב אירועים שובו בקרוב ותוכלו לקרוא במאמרים הבאים:

עיצוב חופות, עיצוב חתונות, עיצוב לאירועים.

המשך קריאה נעימה!

כתיבת תגובה