עיצוב שמלות כלה בהזמנה

כל כך הרבה מעצבי שמלות כלה וכל כך מעט זמן עד היום המיוחד – מה עושים?

אחד הימים הכי חשובים בחיים, אם לא החשוב מכולם, הוא היום שבו מתחתנים – זהו יום אשר כל כולו מוקדש לזוג האוהבים הצעירים, אשר בחרו לחגוג ביחד את אהבתם ולהביע את התחייבותם באופן פומבי לקשור את חייהם זה בזה לעולם, לטוב ולרע.

באירוע חשוב וגדול זה את מעוניינת להיראות הכי יפה, ומה טוב יותר משמלת כלולות מחוייטת, שנותנת לכל אישה להרגיש ממש כמו נסיכה ליום אחד?

כיצד תבחרי שמלה? מהו מחיר מומלץ? מה באופנה בעונה הנוכחית? צריכה שמלת כלולות? מחפשת מידע על שמלות כלה 2010? זה המקום!

מחיר בסיסי של שמלת חתונה ממעצב הוא כ-5,000 ₪, אך עבור רבים ניתן למצוא שמלות שעולות מחצית, או פי עשרה מכך. השכרת שמלה עולה בממוצע כרבע מקניה, ואם ההפרש כה מזערי, במרבית המקרים כדאי יותר לקנות אותה ולשמור אותה כמזכרת מהיום הגדול.

עיצוב שמלות כלה – טיפים שימושיים.

בחיפושים אחר סלון או מעצבת? בקשי המלצות מחברות שהתחתנו לאחרונה (עדיף לא מזמן), וצאי לחיפוש אחר קטלוגים של המעצבים הרלוונטיים בכדי להתרשם אם השמלות נאות בעינייך.

היעזרי בקטלוגים השונים, אבל התייחסי אליהם כהנחיה כללית ולא יותר, לשם התוודעות לדגמים הקיימים בשוק, לבחירת סגנון ולשם קבלת רעיונות לעיצוב שלך.

אוהבת? בקרי בסלון הכלות, עדיף בתיאום מראש, כדי שתוכלי לקבל את מירב תשומת הלב.

בעת הביקור, שאלי את עצמך: האם מעצבת או מעצב הבית נותנים לך יחס אישי, או שאת מופנית לאנשי צוות אחרים? האם בקשותייך נענות? מה לגבי השירות הכללי? ומה היחס ללקוחות אחרות? האם המחיר הוא כזה שתוכלי לעמוד בו?

בנוסף שאלי אם יש עוד שירותים שאת מקבלת, כעיצוב תסרוקת ואיפור ביום האירוע, זה עשוי לחסוך לך המון לחץ, זמן והוצאות. כמו כן ישנם מקומות ש לעתים לוקחים את השירותים הללו צעד אחד הלאה, ומוסיפים שירותי ספא שהופכים את שעות ההתארגנות לנעימות ומהנות בהרבה.

סלון מעולה מקפיד על סטנדרטים גבוהים בכל פרמטר – תפירה, חומרים, סגנון ועיצוב וכמובן, השירות. אז אין סיבה שתצטרכי להתפשר על פחות.

צריכה מידע על בגדים לאירועים? בקרי באתר www.signoria.co.il/ ותגיעי למיטב המעצבים ונותני השירות בתחום, בלחיצת כפתור.

כתיבת תגובה