על סף פרידה? יש פתרון


חושבים לפרק את הנישואים? עומדים להיפרד? תתחילו מלקרוא את המאמר.

כמה זוגות בסוף יתגרשו? בכלל לא מעט, נתוני המדידות מראים שקרוב לחצי מהנשואים עתידים להפרד. לעובדה זאת מספר רב של סיבות. החל מבעיות קטנות כמו תקשורת של טלפון שבור, כאסחים בעקבות המטלות שיש לעשות וכלה בבבעיות רציניות יותר בעקבות התמקדות בקריירה והוספת חבר למשפחה. אבל, החדשות הטובות הן, שהיום יש עוד אפשרויות לשקול לפני שבוחרים להתגרש. חייבים לשמוע כל מה שאפשר על טיפול זוגי? אז אתם במקום הנכון.

חושבים לעבוד על הזוגיות? חייבים לקרוא עוד על ייעוץ זוגי?

אם גם אתם נקלעים למצב בו אתם רבים, כועסים וחושבים על פרידה- כדאי לכם ללכת על טיפול זוג. פרידה היא לא הדרך היחידה, יש אלטרנטיבות אחרות. גירושין גוררים מחיר ושהרי, הייתה סיבה שבעקבותיה בחרתם להתחתן.

באיזו צורה מחליטים על סוג טיפול? לפי מה מחפשים את המידע הדרוש על בעיות בזוגיות?

ישנם כל מיני מטפלים ולכל אחד גישה שונה לחלוטין. אם אתם מעוניינים להרגיש שאתם עושים את הבחירה הנכונה, אפשר רק להחליט שתערכו פגישה ראשונה. פגישות כאלה ניתנות ללא תשלום לרוב, והן הזדמנות טובה לבחון מבעוד מועד את הדינמיקה. אל תחששו להתקשר ולדבר עם המטפל- תמיד רצוי לבדוק את השטח לפני מאשר לא לקבל מה שרציתם.

לבחור בטיפול זוגי – ממה מתחילים

בטוח יש סיבה שבגללה בחרתם להתחתן. אחרי שעבר כל הזמן הזה, לאחר כל השינויים והמשברים, התקשורת ביניכם היא לא מה שהייתה, אין תשוקה והזוגיות אינה עובדת. זה קורה לטובים ביותר, ברם לא כלל הזוגות יודעים איך להתמודד עם הבעיות. במהלך הטיפול יהיה לכם מקום ניטרלי לדבר על הצרות, לפרוק את כל העול, לגלות כלים חדשים ולהתאהב מחדש.

מדובר כאן על הפסד גדול אם לא תאפשרו סיכוי אחרון לנישואין שלכם- בסוף ייתכן שתגלו את מה שהרחיק אתכם.

שוקלים ברצינות טיפול זוגי? רוצים לקרוא עוד על סוגי מטפלים? תיכנסו לאתר www.paralympic.org.il/ ותמצאו כל מה שהייתם צריכים.

כתיבת תגובה