עצות לברית מילה

חוגגים ברית מילה או בריתה? אירועי ברית הם לא חתונה, הנה כמה טיפים שיעזרו לכם באירוע:

תמונות לברית

אל תוותרו על צילום הברית / בריתה התינוק שיגדל ירצה לראות תמונות מברית המילה ותמיד נעים להיזכר איך היינו נראים ולהיזכר בבני המשפחה להעלות חיוך.

הסכום עבור צלם וידאו ותמונות הוא זניח ושווה את ההשקעה. התמונות הם הזיכרון הטוב ביותר מכל אירועים, חתונה או ברית מילה.

ברית מילה רופא או מוהל?

יש המעדיפים להזמין לברית המילה רופא. תמיד עולה החשש לפני הברית לגבי הניתוח, אבל יש מוהלים מוסמכים שעברו גם הכשרה רפואית ויש להם תעודות והמלצות.

הורים רבים מעדיפים היום להזמין רופא לברית אבל, בדקו גם את ההמלצות של הרופא.

ברכה לברית

אם אתם מחפשים ברכות לברית המילה תוכלו למצוא אנשים אשר כותבים תכנים וברכות במיוחד לכל אירוע. אפשר לכתוב ברכה יפה לברית, שיר נחמד ואפילו משהו הומוריסטי ומשעשע, ברכות לברית עולות כמה מאות שקלים ותוכלו לבקש גם לראות דוגמאות של ברכות קודמות ולהחליט האם הסגנון מתאים לכם.

כשרות בברית

אתם חוגגים ברית תחשבו על האורחים שלכם: לרוב האוכלוסייה מספיקה תעודת כשרות של הרבנות. יש גם לכשרות דרגות שונות ויש לבדוק מה מתאים לאורחים שלכם. אם יש בין המוזמנים לברית מספר קטן של אורחים שאוכלים רק הכשר גלאט, אפשר להזמין להם מנות בהתאם.

חוגגים ברית גם עם שומרי תורה : חשוב שהמוזמנים שלכם ירגישו בנוח לאכול וגם ידעו שחשבתם עליהם זה יגרום להם להרגשה נהדרת.

לבדוק עם המוהל

כדאי מאד לסכם עם המוהל שהברית שלכם היא הברית היחידה שלו באותו יום או שלפחות קיים הפרש של מספר שעות מברית נוספת שהוא צריך לבצע. אתם לא רוצים שהמוהל יגיע אליכם מתנשף ומזיע לאחר שנסע בפקקים וגם אינכם רוצים שהוא יהיה בלחץ וימהר לברית נוספת אליה הוא צריך להספיק לאחר הברית שלכם.

מזמינים
מספר האורחים בברית הוא תמיד נמוך בהרבה ממספר האורחים בחתונה. אם בחתונה היו לכם 400 אורחים, בברית לא יוזמנו יותר מ-180 עד 200. בחתונה, ההורים שלכם הזמינו את כל החברים ואת כל הדודים, כיון שההורים היו חלק מהמארחים. בברית אתם המארחים ואתם מחליטים כמה אורחים אתם רוצים להזמין.

המאמר מאתר לי קל, עוד טיפים על גן אירועים באתר לי קל אירועים www.lee-kal.co.il

כתיבת תגובה