עצות לחתונה

מתחתנים – מתחילים עם אם חיפוש אולם אירועים או גני אירועים? , תחילה אליכם להחליט על עונה שאתם רוצים לבצע בה את החתונה, יש לקחת גם את מזג האוויר בחשבון האוויר ולכן אליכם להחליט היכן האירוחים שלכם ישבו בחוץ? בגן? או מבנה מקורה יחד עם חופה?

האוכל – תשלום המנה שמשלם כל אורח (המוזמנים באים לאכול והרבה תספקו להם את הסחורה} החל מבר קבלת פנים עשיר שיכלול הרבה מטעמים , ושתייה קלה ,חריפה , חשוב גם לבחור צורות הגשה הנכונה לאורחים  שלכם הגשה רגילה לשולחנות אמריקן סרוויס או מזנונים .

מומלץ להתאים על פי גיל הקהל עם יש לכם הרבה מבוגרים מומלץ אמריקן סרוויס קח האוכל יגיע עד השולחן לעומת זאת עם הקהל לרוב  צעיר היפקדו לקחת מזנונים   ואז את האכול ייקחו האורחים עצמית ולכם יהיה פחות הפסקות ויותר זמן לריקודים , לא לשכוח לבקש בתפריט אוכל צמחוני

כמות האורחים בחתונה חשובה אבל חשוב יותר לקחת מקדם ביטחון שאתם סוגרים על כמות המנות לכן

לכן הורידו מכמות האורחים שהזמנתם כ 20 אחוז והפכו אותם לרזרבות  לדוגמה 400 אורחים הזמינו 320 מנות ו80 כרזרבה קח יהיה לכם מקדם ביטחון .

בחירת ספקים- חשוב מאוד לא להתפזר, לא ללכת לראות עשרות ספקים זה עושה אותם מבלבלים ולא יודעים מה טוב מה רע תתמקדו על מספר מצומצם.  בחרו אותם לפי האתר שלהם, ,המלצות שחברים מחברים וזוגות אחרים .

צלמים לחתונה-  שאתם בחורים צלם אתם בחורים לכם מזכרת לכול החיים שאותה תראו ללידים שלכם לכן הקפידו על כמה דברים . צילום ספונטאני שהצלם לא יבקש לדגמן עבורו בחירת מקומות לצילום לפני החתונה מקומות שיש בהם נופים ייחודיים . כמות אנשי הצוות באירוע , התאמת כמו מצלמות לאירוע לפי כמות

האורחים שלכם, והבטחה בחוזה תוך כמה זמן העבודה תהיה מכונה .

 לפרטים נוספים כנסו לאתר האירוע שלנו www.eru.co.il

כתיבת תגובה