עשר צעדים לחופה

מי אמר שקל לעשות חתונה? הדברים ממש לא פשוטים כמו שהם נראים ארגון חתונה יכול להיות ארוך ומתיש, עליכם לקבל מאות החלטות, לנהל תקציב חתונה מורכב וגדול ולשמח מאות אנשים, איך עושים את זה?  הנה עשרה דברים חשובים שכדאי לבדוק רגע לפני שאתם יוצאים לדרך:

המלצות על אולם אירועים ודילים לחתונה תמצאו בתחתית המאמר:
1. לפני הכול רצוי להחליט באיזה חודש אתם רוצים להתחתן, חתונה בחורף או בקיץ? בסתיו או באביב? בדקו שאין אירוע משפחתי אחר באותה תקופה.

2. החליטו מה תקציב האירוע , נסו לבדוק עם ההורים את מידת העזרה שהם יכולים להניק לכם.

3. בחרו מקום לחתונה שיהיה נוח לכם ולאורחים שלכם להגיע אליו, מקום באמצע, אל תאלצו את האורחים שלכם לנוע בכבישי הארץ למרחקים ארוכים.

4. כמה מוזמנים: ערכו רשימה, רצוי יחד עם ההורים ובדקו כמה מוזמנים יגיעו לאירוע., אם אחד מבני המשפחה התחתן לא מזמן אפשר לערוך הצלבה עם הרשימה שלו.

5. אולם חתונה, גן אירועים , החליטו איזה מקום יתאים לכם יותר, במקרה של חתונה קטנה: מסעדה, בית מלון?

6. כשרות : כדאי לבדוק מה רמת הכשות הדרושה לכם., במקרה שנדרשת כשרות מיוחדת רק לחלק מהאורחים כדאי לערוך רשימה כמה מנות כאלה י להזמין.

7. גשו לראות את המקומות רק לאחר תיאום טלפוני., כך תזכו ליחס אישי הקשבה, בכל מקרה כדאי לראות את המקום באירוע הדומה באופיו לחתונה שלכם.

8. בדקו מה מחיר המנה בכל מקום ובדקו מהם התוספות הנלוות, עיצוב, תאורה ועוד, רשמו את כל הפרטים הקטנים וחשבו הכל, כך תדעו בדיוק כמה עולה מנה.

9. לאחר קביעת התאריך ומציאת מקום לחתונה החלו לחפש ספקים נוספים: תקליטנים, צלמים ועוד.

10. ועצה אחרונה: מתחתנים יקרים – תוכלו לפנות אלינו בכל עת לעזרה בארגון האירוע.

מחפשם גן אירועים במחיר טוב? כנסו לאתר www.lee-kal.co.il

כתיבת תגובה