פורץ מנעולים לכספות

אם גם לכם יש חפצי ערך בדירה, מומלץ שתאחסנו אותם בכספת. אם יש לכם כספת בדירה, ייתכן ותזדקקו ביום מן הימים לשירותיו של מנעולן אשר מבצע פריצת כספות.

לא כל מנעולן יודע לפרוץ מנעולי כספות, היות ומדובר בתחום מורכב מאוד הדורש התמחות ולמידה תמידית. יחד עם זאת, מובטח למי שעובד בתור פורץ מנעולים של כספות להיחשף לתחום מרתק המשלב יכולת טכנית וחשיבה יצירתית.

פורץ מנעולים – לא רק מנעולי דלתות

אם הביטוי פורץ מנעולים גורם לכם לחשוב ישירות על פריצת מנעולי דלתות, אתם ככל הנראה טועים. מנעולן מן השורה מבצע היום מגוון סוגים של פריצות מנעולים ואינו מטפל רק במנעולי דלתות בית או מנעולים של דלתות רכב.

כמעט ולא ניתן למצוא כיום מנעולן שאינו מתמחה בין היתר בפריצת כספות. פורץ מנעולים המתמחה גם בפריצת מנעולים של כספות יודע ומכיר את סוגי המנעולים השונים של הכספות.

מנעולים של כספות הם בדרך כלל יותר מתוחכמים ממנעולים רגילים, וכל מנעולן המתמחה בפריצת כספות מכיר את המנגנונים השונים המאפיינים מנעולי כספות ויודע כיצד לפרוץ אותם.

מנעולן המטפל במנעולי כספות

כאשר מעוניינים לשמור חפצים יקרי ערך או סכום כסף גבוה בתחומי הבית, מומלץ לעשות זאת באמצעות כספת. אך לעתים דברים משתבשים ויש צורך בעזרה של מנעולן. נשאלת השאלה מה כבר יכול להשתבש?

ובכן, לעתים בחוסר סדר השורר בבית, הולכים לאיבוד מפתחות הכספת. ואז הכספת נותרת בתוך הבית ללא אפשרות לפתוח אותה. במקרה כזה יש להתקשר אל פורץ מנעולים. אולם לא כל פורץ מנעולים אליו תפנו יודע בהכרח כיצד לבצע פריצת מנעולים של כספות, מדובר כאמור בפעולה לא פשוטה לעתים.

גם במקרים בהם פרצו אל הבית וניסו לפרוץ את הכספת אך מסיבה כלשהי לא עשו זאת ונגרם נזק לכספת, יש לפנות אל מנעולן המתמחה בפריצת מנעולים של כספות. מנעולן טוב ומקצועי ידע לטפל גם במנעול שנגרם לו נזק וקיים קושי רב לפתוח אותו.

מנעולן או שרלטן?

ולנקודה כאובה אך חשובה מאוד. מידת האמינות של פורץ מנעולים אותו נזמין אלינו הביתה. זכרו כי כאשר אתם מזמינים מנעולן אליכם הביתה על מנת לפרוץ את מנעול הכספת חשוב שיהיה זה אדם אמין ומקצועי. דרשו שאותו מנעולן שאתם מזמינים אליכם יציג תעודת יושר ממשטרת ישראל, המוכיחה כי אין לו רישום פלילי. וודאו שהוא עבר קורס מנעולנים ושיש לו ידע מקצועי בנושא.

הכספת בביתכם מחזיקה חפצים יקרי ערך, שמרו עליה מכל משמר ועל המנעול שלה.

כתיבת תגובה