פיטורים והתמודדות עם המצב .

להיות מפוטר מהעבודה כאשר זו אינה  אשמתך זהו מצב לא פשוט. במיוחד אם יש לך משפחה שתלויה בך.

ישנן מאות משפחות, אשר עד עתה, מתמודדות  עם הקשיים הכספיים  בגלל אבטלה. למעשה,  הסיבה העיקרית לאבטלה  נובעת בגלל שעסקים נסגרים,צמצומי עובדים .

פוטרת מעבודתך, איך להתמודד עם המצב בצורה הכי טובה ? ראשית אתה יכול תמיד להעזר בחיפוש עבודה ברשת ולחפש מודעות דרושים בלוח דרושים,לבדוק מודעות בעיתונים עלמנת לחזור למעגל התעסוקה במהירות האפשרית.

מי שפוטר יכול לקבל במידה וסיים תקופת של שנה מלאה אצל אותו מעסיק  פיצוי פיטורים מהארגון,חברה .

קבלת זכאות לדמי אבטלה היא על פי תנאי לשכת התעסוקה המשתנים מעת לעת, יש צורך להתייצב בלשכת התעסוקה על בסיס קבוע ,ולהגיש אבטלה בביטוח לאומי כמוכן במידה ולא השלמת שנה שלמה של תעסוקה תוכל לבצע תיאום מס ולקבל חזרה  חלק ממס ששולם ממשכורתך .

לעומת מה שהוזכר קודם לכן, אתה צריך לדעת שזהוי הטבה רק עבור אותם אנשים שאיבדו את מקומות עבודתם כפי שצויין קודם ואינו תקף לעובד שפוטר בשל התנהגות בלתי הולמת (גנבה).

זקוק למידע נוסף, אתה תמיד יכול לבדוק באינטרנט או ללכת ללשכת התעסוקה הקרובה ביותר למקום מגוריך הצטייד בטפסים  המאשרים את פיטורך והשכלתך הרלוונטית קח עמך ת.ז כולל הספח הלבן.

סיכום-

פוטרת  וודא שקבלת  את כול התנאים המגיעים לך כתוצאה ממצב האבטלה שנכנסת אליו  ,הדרך חזרה למעגל  עבודה סדיר נעשת בדרך כלל באמצעות לוח דרושים ברשת, מודעות דרושים  בעיתונים.

כתיבת תגובה