פרגולות ודקים


במהלך חיינו אנו חוסכים שקל לשקל מדי חודש בחודשו, הכל כדי שנוכל לכסות את המשכנתא אותה לקחנו לרכישת הבית. אבל בית מוזנח הוא רק מבנה העשוי מבטון ולבנים, אז מה הופך אותו לבית של ממש?

אנשים מקדישים הרבה מזמננו הפנוי, המון מאמץ וכסף על הבית והגינה – ללא הרף אנחנו גוזמים, משקים, עוקרים וחופרים, אנחנו צובעים, מתקנים, מקלפים ומרפדים, מרהטים אותם בפריטים לנוחות ולנוי, קונים מכשירי חשמל ואלקטרוניקה שהופכים את חיינו לקלים ומהנים יותר, מחליפים אותם בהדרגה או בבת אחת כאשר הם ישנים מדי וכל זאת, למען נוכל להפיק את המיטב מבתינו, להירגע בכיף בבית שלנו.

פעמים רבות אנו נעזרים באחרים בבחירת מוצרים שונים לעיצוב הבית והחצר. מחפשים טיפים בנושא בניית פרגולה? מוכרחים למצוא דקים מעץ? המשיכו לקרוא:

– אם יוצאים לקנות פרגולות ודקים, כדאי להקפיד ולדרוש מבנה מעץ שהועבר תהליך של אימפרגנציה. תהליך זה מונע מזיקים וחרקים אשר מובילים לרקבון של החומר והדבר משמר את העץ לאורך זמן.

– דקים ובעיקר פרגולות שהגוונים שלהן כהים יישמרו הרבה יותר לעומת פרגולות שצבעיהן בהירים מאד, הדוהות ומתקלפות בקצב מהיר יותר.

– בכל שנה חשוב מאוד למשוח את הדקים בשכבה של חומר סיכה ייעודי אשר שומרת על המשטח ותורמת לאורך חייו.

– כיסוי חסין-גשם לריהוט חצר ולפרגולה מסייע באופן ניכר להארכת ימיה וייאפשר ישיבה מתחתיה ויאפשר גם ביום גשם.

– לנקיון פרקט ניתן להשתמש בסמרטוט לח בלבד ואסור להרטיב אותו, משום שעץ סופח כל נוזל, מתנפח ונהרס.

– לפני קניה של מוצר חדש חשוב מאוד לערוך סקר שוק, כדי שתוכלו לדעת שקיבלתם את המוצר האיכותי ביותר במחירים הכי משתלמים.

רוצים לדעת עוד על דקים ופרגולות? רוצים מחירי פרגולות? גילשו באתר פרגולה חשמלית בו תוכלו למצוא את כל הטיפים, כל בעלי המקצוע וכל המוצרים הכי טובים.המשך קריאה מהנה!

כתיבת תגובה