צילום ארועים עם חיוך

לפני שנים רבות כאשר זוג החליט להתחתן דאגו שאחד החברים הקרובים יביא מצלמה ויתעד את הרגעים החשובים. מי שבאמת הסתדר בחיים יכל להרשות גם מסרטה או מצלמת וידאו. היום, כל אחד יאמר לכם שעל צוות צילום ועריכה מקצועית לא מוותרים. כאשר מחליטים להתחתן, צילום אירועים ברמה גבוהה זהו אחד הדברים שבהם הכי חשוב להשקיע. אחרי שבועות ארוכים של התרוצצויות ותכנונים, סוף סוף הגיע יום החתונה. נסיכת הערב המאושרת מבלה את היום ביחד עם אמא ועם השושבינות, בריצה בין המספרה ובין המאפרת. החתן הסמוק מעביר את הצהריים בישיבה עם החבר'ה ובכסיסת ציפורניים קדחתנית.

בערב צוחקים, בוכים, מתרגשים ובעיקר שותים הרבה מאוד יין. אחרי שבוע-שבועיים מי זוכר מה היה בחתונה?! ואין משהו שמשמר את הזכרונות בצורה טובה יותר מסרט חתונה אישי ואלבום תמונות מקסים.

צילום ארועים כבר מזמן לא כולל רק סרטון וידאו וערימת תמונות באיכות גרועה שאתם צריכים לסדר בעצמכם באלבום; מקצועי ברוב המקרים מציע צוות צילום ותאורה מלא שמתעד את הארוע, שירות עריכת וידאו מקצועי ושירות עיצוב אלבום, כך שזמן לא רב לאחר האירוע בידיכם יהיה סרט באיכות DVD ואלבום מקסים שבהם תוכלו להסתכל בכל פעם שתרצו להזכר ביום המרגש ביותר בחייכם.

כאשר נפגשים עם הצלם בפעם הראשונה, בקשו ממנו להראות לכם דוגמאות וידאו וסטילס מארועים אחרים שבהם עבד ושימו לב האם אתם אוהבים את סגנון העריכה והצילום. בנוסף, חשוב מאוד לשאול האם מתלווה אל הזוג צלם סטילס בשעות שלפני החתונה שמתעד את החתן והכלה ברגעים הקטנים שלפני החופה. כמו כן, בקשו שאחרי הארוע תינתן לכם האופציה לקבוע אילו תמונות ייכנסו לאלבום, כי רק אתם יכולים להפוך את האלבום לאישי באמת. לבסוף, הקפידו לבקש העתקים ממוחשבים של התמונות וכמובן מספר העתקים של סרט החתונה, רק ליתר בטחון. ואחרי כל זה, הדבר הכי חשוב הוא שתהנו מכל רגע בערב המיוחד שלכם!

צריכים צילום ארועים? חזרו אל הבלוג ובדקו במאמרים הבאים:

צלם ארועים, דוד אסייג, צילום תל אביב, צלמי חתונות או בקרו באתר של, צלמים מומלצים.

כתיבת תגובה