צילום מוצרים לקטלוג

יש כל כך הרבה דברים שצריך לסדר בנוגע לחתונה! אחד מהם הוא מציאת סטודיו צילום. כאשר מתחתנים, צילום אירועים מקצועי הוא אחד הדברים הכי חשובים. אחרי חודשים רבים של תכנונים, סוף סוף הגיע ערב החתונה. הכלה מבלה את הצהריים עם אמה וחברותיה, בדילוגים ממעצבת השיער למאפרת. החתן, באותו הזמן, מעביר את השעות עד הטקס בישיבה עם החבר'ה ובעישון בשרשרת.

כאשר מגיע הערב, מתרגשים, מתחבקים ובעיקר – שותים, והרבה. שבוע חולף ואז מי בכלל עוד זוכר מה היה בחתונה?! אין דבר שיישמר את הזיכרונות מהערב שלכם בצורה טובה יותר מסרט חתונה יפהפה ואלבום תמונות מעוצב.

שירות צילום אירועים כבר מזמן לא כולל רק סרטון וידאו וערימה של תמונות מטושטשות שאתם נתקעים עם הסידור שלהן באלבום; שירות צילום אירועים מודרני ומקצועי כולל, במרבית המקרים, צוות מלא לתיעוד האירוע, שירות עריכת וידאו ממוחשב ושירות עיצוב אלבום חתונה אישי, כך שזמן לא רב אחרי הארוע תוכלו לקבל דיוידי איכותי ואלבום תמונות יפהפה שבהם תוכלו להסתכל כל פעם שתרצו להזכר מחדש ביום החשוב בחייכם.

בעת פגישה ראשונה עם הצלם, הקפידו לבקש לראות דוגמאות וידאו וסטילס מחתונות אחרות אותן צילם ובדקו אם סגנון הצילום לטעמכם. כמו כן, חשוב לשאול אם בשעות שלפני החתנוה מתלווה אל הזוג צלם סטילס כדי לתעד את החתן והכלה ברגעים היפים שלפני החופה. בקשו בנוסף שלאחר האירוע תינתן לכם האפשרות לבחור איזה תצלומים ייכנסו לאלבום החתונה, בכדי שלא כל דבר יהיה נתון להחלטת הצלם. לבסוף, בקשו לקבל העתקים ממוחשבים של הצילומים ונוסף על כך, מספר העתקים של סרט החתונה, למקרה שאחד התקליטורים יאבד או ייהרס. ואחרי כל זה, הדבר הכי חשוב הוא שתיהנו מכל רגע בערב המיוחד שלכם!

צריכים צלם אירועים? בדקו את הבלוג שלנו בהקדם ותוכלו לקרוא את המאמרים אשר יעסקו בנושאים הבאים:

צלם חתונותצילום סטודיוצילום מוצרים – צילום דיגיטלי. ותהנו באירוע שלכם.

כתיבת תגובה