צילום מקצועי בקליק

מחפשים צילום אירועים מקצועי? כשמחליטים להתחתן, צילום אירועים מטעם סטודיו מקצועי זהו אחד הדברים שאין לוותר עליהם. אחרי שבועות רבים של התרוצצויות ותכנונים, ערב החתונה הגיע. נסיכת הערב הנרגשת מבלה את יומה יחד עם אמא והחברות הטובות, בריצה מהמספרה למאפרת. חתן השמחה, באותו הזמן, מבלה את השעות האחרונות עד החתונה בישיבה עם החבר'ה ובכסיסת ציפורניים עצבנית.

כאשר מגיע הערב, כולם צוחקים, מתרגשים ובעיקר שותים הרבה מאוד יין. שבוע עובר ואז מי בכלל זוכר מה היה בחתונה?! ואין משהו שמשמר את הזכרונות מהערב שלכם טוב יותר מסרט חתונה אישי שאליו מצורף אלבום מעוצב.

צילום ארועים כבר הרבה זמן לא כולל רק סרטון וידאו וערימת תמונות שאתם אלה שצריכים לסדר את כולן באלבום; צילום מקצועי מטעם סטודיו מאובזר ומקצועי במרבית המקרים מציע לא צלם אחד כי אם צוות צילום מלא שתפקידו לתעד את הארוע, עריכת וידאו מקצועית ושירות עיצוב אלבום אישי, כך שאחרי זמן קצר יהיה בידיכם סרט איכותי ואלבום מקסים שבהם תוכלו להסתכל בכל פעם שתרצו להזכר מחדש ביום החשוב בחייכם.

כאשר נפגשים עם הצלם, הקפידו לבקש לראות דוגמאות וידאו וסטילס מארועים אחרים בהם עבד ובידקו אם סגנון הצילום והעריכה הוא לטעמכם. בנוסף, חשוב מאוד לבדוק האם בשעות שלפני החתנוה מתלווה אל הזוג צלם בכדי לתעד את החתן והכלה בשעות היפות שלפני החופה. כמו כן, בקשו שאחרי הארוע תינתן לכם האפשרות להחליט איזה תמונות ייכנסו לאלבום החתונה, בכדי שלא כל דבר יהיה נתון להחלטת המעצב. לבסוף, בקשו גם דיסק עם הצילומים וכמובן מספר העתקים של סרט החתונה, רק לכל מקרה. ואחרי כל זה, הדבר הכי חשוב הוא שתעשו כיף חיים!

מעוניינים למצוא צלם ארועים? חזרו אל הבלוג לקרוא את המאמרים בנושאים הבאים:

צלם לחתונה, צלמים מומלצים, צלם, צלמי חתונות.

זקוקים לשירותי צילום ארועים? בקרו באתר הצלם המומלץ שלנו דוד אסייג.

כתיבת תגובה