צילום סטודיו לזוגות צעירים

מארגנים חתונה ולא מוצאים את הידיים והרגליים? תנו לנו לעזור לכם קצת. כשמחליטים להתחתן, צילום אירועים איכותי ומקצועי הוא אחד מן השרותים שאסור לוותר עליהם. אחרי חודשים רבים של תכנונים, סוף סוף הגיע יום החתונה. הכלה המאושרת מבלה את יומה יחד עם אמא והחברות, בריצה בין המספרה ובין המאפרת. החתן, באותו הזמן, מעביר את השעות עד הטקס בישיבה עם החבר'ה ובכסיסת ציפורניים מתודית.

כאשר הערב מגיע, צוחקים, מתחבקים, מתרגשים ובעיקר שותים הרבה מאוד יין. בחלוף שבוע-שבועיים מי זוכר בכלל מה היה בחתונה?! ואין משהו שמשמר את הזכרונות מהערב החשוב הזה בצורה טובה יותר מסרט חתונה אישי שאליו מצורף אלבום תמונות מעוצב.

צילום אירועים כבר מזמן לא כולל רק סרטון וידאו חשוך מדי וערימה של תמונות באיכות עלובה שהסידור שלהם באלבום מוטל עליכם; צילום אירועים מטעם סטודיו מאובזר ומקצועי כולל, במרבית המקרים, לא צלם אחד כי אם צוות צילום שלם שמתעד את הערב, עריכת וידאו ממוחשבת ועיצוב אלבום, כך שזמן לא רב אחרי החתונה תוכלו לקבל סרט באיכות DVD ואלבום מקסים שבהם תוכלו להסתכל בכל פעם שתרצו להיזכר מחדש בערב המרגש ביותר בחייכם.

כשנפגשים עם הצלם, בקשו שיראה לכם דוגמות וידאו וסטילס מארועים אחרים שאותם צילם וראו אם אתם אוהבים את סגנון הצילום. בנוסף, חשוב מאוד לבדוק אם ביום החתונה מתלווה אל הזוג צלם כדי לתעד את החתן והכלה בשעות היפות שלפני החופה. בנוסף, בקשו שאחרי הארוע תינתן לכם האופציה לבחור איזה תמונות ייכנסו לאלבום, כדי שלא הכל יהיה נתון להחלטת הצלם. לבסוף, בקשו העתק ממוחשב של הצילומים ובנוסף, מספר העתקים מה-DVD, רק ליתר ביטחון. ולסיום, הדבר הכי חשוב הוא שתיהנו מכל רגע בערב המיוחד שלכם!

חייבים צילום סטודיו? חזרו בהקדם ובדקו את המאמרים הבאים בנושאים:

צלמי אירועיםצילום ארועיםצלמי חתונות – צלם ארועים. שיהיה במזל!

כתיבת תגובה