צימרים ביישובים קטנים

חופשה מוצלחת לא חייבת להיות במלון מפוצץ בכל בית ישראל, עם בופה קונטיננטלי ומשחקי בריכה – אפשר גם אחרת, בצימר פרטי, מבודד, מרווח ומאובזר. כולם זקוקים לכמה ימי חופש פעם-פעמיים בשנה בשביל להשאיר מאחור את הלחץ שנגרם לנו מחיי היומיום. אין דבר טוב יותר מ-צימר בכדי להסיח את דעתכם מהעבודה למשך הסופ'ש ולפנות לכם זמן להרגע בגוף ובנפש.

במהלך השנים האחרונות זוכה ענף הצימרים לתנופה גדולה וממש לא מסובך להבין למה. ראשית, סיבה עיקרית היא זמינותם הגדולה של צימרים בגליל המערבי בארץ, עובדה שמאפשרת לישראלי הממוצע להרשות לעצמו נופש איכותי, גם אם מדובר בשיא העונה.

בנוסף, צימרים פנויים נותנים לכל את האפשרות להזמין נופש מדהים כמעט מבלי להתאמץ. נופש מקומי משמעותו הזמנה זריזה באינטרנט ונסיעה עצמאית למקום, מבלי להתעסק עם שעות טיסה הזויות, ביטוח רפואי, או דרכונים.

ייתכן שהדבר המשמעותי ביותר הוא השקט שמציעים צימרים. שלא כמו בבתי מלון המוניים, צימרים בגליל העליון הארץ ובדרומה ממוקמים במרבית המקרים בתוך יישובים קטנים ושקטים המציעים את הסביבה המושלמת לסופ'ש של שלווה.

זו אולי גם הסיבה העיקרית מדוע צימרים נעשו כל כך פופולריים בקרב זוגות. אין דבר נפלא יותר מלקום בבוקר לקול שירת ציפורים, כאשר מבעד לחלונות נראה נוף יפהפה של טבע רענן וירוק. כשאומרים צימרים ברמת הגולן מתכוונים לחופשה רומנטית – חדר נופש מרווח ומאובזר בג'קוזי, מזרון איכותי, מערכת בידור, מטבח קטן ובעצם, כל הדברים הדרושים לזוג כדי שלא יצטרך לצאת מפתח החדר במשך כמה ימים…

ואם מתחשק לכם על נופש קצר, שובו בעוד כמה ימים ובדקו את הטקסטים הבאים בנושא צימרים.

כתיבת תגובה